, ,

Cooke Mini S4/i 40mm T2.8 (PL-Mount) S35


Cooke Mini S4/i 40mm T2.8 (PL-Mount) S35 je špičkový filmový objektív určený pre profesionálnu kinematografiu. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú ohniskovú vzdialenosť 40mm, svetelnosť T2.8 a PL-Mount pre Super 35 kamery. Objektív ponúka vynikajúcu optickú kvalitu s minimálnym skreslením a vysokým rozlíšením. Jeho kompaktný a ľahký dizajn umožňuje jednoduchú manipuláciu a flexibilitu pri natáčaní. Unikátny predajný bod je technológia /i Technology, ktorá poskytuje metadáta pre presné sledovanie a kontrolu obrazu. Cooke Mini S4/i je ideálny pre filmárov hľadajúcich spoľahlivý a výkonný objektív s vynikajúcim obrazovým výstupom.

Cooke Mini S4/i 40mm T2.8 (PL-Mount) S35

Objektív Cooke Mini S4/i 40mm T2.8 (PL-Mount) S35 je dokonalým nástrojom pre profesionálnych filmárov, ktorí hľadajú výnimočnú kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Tento objektív je súčasťou renomovanej série Mini S4/i od spoločnosti Cooke, ktorá je známa svojou precíznosťou a inovatívnym dizajnom.

**Kľúčové vlastnosti:**

1. **Ohnisková vzdialenosť 40mm:** Ideálna pre širokú škálu záberov, od portrétov po krajiny, poskytuje prirodzenú perspektívu a minimálne skreslenie.
2. **Clona T2.8:** Umožňuje vynikajúcu kontrolu nad hĺbkou ostrosti a výnimočný výkon pri slabom osvetlení, čo je neoceniteľné pri natáčaní v rôznych svetelných podmienkach.
3. **PL-Mount:** Profesionálny štandard pre filmové kamery, zaručuje pevné a bezpečné pripojenie objektívu k telu kamery, čo je kľúčové pre stabilitu a presnosť.
4. **S35 Formát:** Optimalizovaný pre Super 35mm senzory, poskytuje ostrý a detailný obraz, ktorý je ideálny pre filmovú produkciu.

**Výhody:**

– **Kvalita obrazu:** Cooke Mini S4/i objektívy sú známe svojou schopnosťou produkovať teplé, organické farby a jemný bokeh, čo dodáva záberom filmový vzhľad.
– **Robustná konštrukcia:** Vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, tento objektív je navrhnutý tak, aby vydržal náročné podmienky natáčania a poskytoval spoľahlivý výkon po dlhé roky.
– **i/ Technology:** Integrovaná technológia i/ umožňuje zaznamenávanie metadát priamo z objektívu, čo uľahčuje postprodukciu a zvyšuje efektivitu práce na pľaci.
– **Kompaktný dizajn:** Napriek svojej robustnosti je objektív relatívne ľahký a kompaktný, čo uľahčuje manipuláciu a montáž na rôzne typy rigov a stabilizátorov.

Cooke Mini S4/i 40mm T2.8 (PL-Mount) S35 je investíciou do kvality a spoľahlivosti, ktorá sa vám vráti v podobe nádherných záberov a bezproblémového natáčania. Tento objektív je ideálnou voľbou pre tých, ktorí nechcú robiť kompromisy medzi výkonom a praktickosťou.