, ,

Cooke Mini S4/i 50mm T2.8 (PL-Mount) S35


Cooke Mini S4/i 50mm T2.8 (PL-Mount) S35 je špičkový filmový objektív určený pre profesionálnych kameramanov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú optickú kvalitu s vynikajúcou ostrosťou a kontrastom, konštantnú clonu T2.8 pre konzistentné osvetlenie, a PL-Mount kompatibilitu pre širokú škálu profesionálnych kamier. Objektív je optimalizovaný pre Super 35 senzory, čo zaručuje vynikajúci výkon pri natáčaní filmov a videí. Unikátny predajný bod je technológia /i Technology, ktorá poskytuje metadáta pre presné sledovanie a kontrolu obrazu.

Cooke Mini S4/i 50mm T2.8 (PL-Mount) S35

Objektív Cooke Mini S4/i 50mm T2.8 (PL-Mount) S35 je dokonalým nástrojom pre profesionálnych filmárov a kameramanov, ktorí hľadajú špičkovú kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Tento objektív je súčasťou renomovanej série Mini S4/i od spoločnosti Cooke, ktorá je známa svojou vynikajúcou optikou a precíznym spracovaním.

**Kľúčové vlastnosti:**

1. **Ohnisková vzdialenosť 50mm:** Ideálna pre širokú škálu záberov, od portrétov po stredne široké scény, poskytuje prirodzenú perspektívu a krásne rozostrenie pozadia.
2. **Clona T2.8:** Umožňuje vynikajúcu kontrolu nad hĺbkou ostrosti a výnimočný výkon pri slabom osvetlení, čo je neoceniteľné pri natáčaní v rôznych svetelných podmienkach.
3. **PL-Mount:** Profesionálny štandard pre filmové kamery, zaručuje pevné a bezpečné pripojenie k širokej škále kamier, vrátane tých najprestížnejších značiek.
4. **S35 Formát:** Optimalizovaný pre Super 35mm senzory, poskytuje ostrý a detailný obraz, ktorý je ideálny pre filmovú produkciu.
5. **Cooke Look:** Legendárny “Cooke Look” je synonymom pre teplé farby, jemné kontrasty a prirodzené pleťové tóny, čo dodáva vašim záberom nezameniteľný charakter a filmový vzhľad.
6. **Robustná konštrukcia:** Vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, tento objektív je navrhnutý tak, aby vydržal náročné podmienky natáčania a poskytoval spoľahlivý výkon po dlhé roky.
7. **i/ Technology:** Integrovaná technológia i/ Technology umožňuje prenos metadát z objektívu do kamery, čo uľahčuje postprodukciu a zvyšuje efektivitu práce na pľaci.

**Výhody:**

– **Všestrannosť:** Vďaka svojej ohniskovej vzdialenosti a svetelnosti je tento objektív mimoriadne všestranný, vhodný pre rôzne typy produkcií, od hraných filmov po dokumenty.
– **Kvalita obrazu:** Vynikajúca optická kvalita zaručuje ostré a detailné zábery s minimálnym skreslením a aberáciami.
– **Spoľahlivosť:** Robustná konštrukcia a precízne spracovanie zabezpečujú dlhú životnosť a spoľahlivý výkon aj v náročných podmienkach.

Cooke Mini S4/i 50mm T2.8 (PL-Mount) S35 je investíciou do kvality a spoľahlivosti, ktorá sa vám vráti v podobe nádherných záberov a bezproblémového natáčania. Tento objektív je neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého profesionálneho filmára, ktorý si cení špičkovú optiku a legendárny “Cooke Look”.