, ,

Cooke Mini S4/i 65mm T2.8 (PL-Mount) S35


Cooke Mini S4/i 65mm T2.8 (PL-Mount) S35 je špičkový filmový objektív určený pre profesionálnych kameramanov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú optickú kvalitu s rozlíšením pre Super 35mm senzory, svetelnosť T2.8 pre vynikajúci výkon pri slabom osvetlení, a PL-Mount kompatibilitu pre širokú škálu profesionálnych kamier. Objektív ponúka charakteristický “Cooke Look” s jemným kontrastom a prirodzenými farbami, čo z neho robí ideálnu voľbu pre filmovú produkciu. Jeho kompaktný a ľahký dizajn uľahčuje manipuláciu a montáž, pričom zachováva robustnosť a spoľahlivosť.

Cooke Mini S4/i 65mm T2.8 (PL-Mount) S35

Objektív Cooke Mini S4/i 65mm T2.8 (PL-Mount) S35 je dokonalým nástrojom pre profesionálnych filmárov, ktorí hľadajú výnimočnú kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Tento objektív je súčasťou renomovanej série Mini S4/i od spoločnosti Cooke, ktorá je známa svojou precíznosťou a inovatívnym dizajnom.

Jednou z hlavných výhod tohto objektívu je jeho ohnisková vzdialenosť 65mm, ktorá je ideálna pre portréty a stredné zábery, pričom poskytuje prirodzenú perspektívu a jemné rozostrenie pozadia. S maximálnou clonou T2.8 umožňuje objektív vynikajúcu kontrolu nad hĺbkou ostrosti a výnimočný výkon pri slabom osvetlení.

Cooke Mini S4/i 65mm T2.8 je vybavený PL-Mount, čo zaručuje kompatibilitu s väčšinou profesionálnych filmových kamier. Objektív je navrhnutý pre Super 35 formát, čo zaručuje široké pokrytie a vysokú kvalitu obrazu bez kompromisov.

Jedinečnou vlastnosťou tohto objektívu je technológia /i Technology, ktorá umožňuje zaznamenávanie metadát priamo z objektívu. Táto funkcia je neoceniteľná pri postprodukcii, kde poskytuje presné informácie o nastaveniach objektívu, čo uľahčuje prácu s vizuálnymi efektmi a farebnou korekciou.

Optická konštrukcia objektívu Cooke Mini S4/i 65mm T2.8 zahŕňa 8 prvkov v 7 skupinách, čo zaručuje minimálne skreslenie a vynikajúcu ostrosť po celej ploche obrazu. Antireflexné vrstvy minimalizujú odlesky a zvyšujú kontrast, čo prispieva k čistým a živým záberom.

Mechanická konštrukcia objektívu je rovnako pôsobivá. Robustné telo z hliníkovej zliatiny zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči náročným podmienkam na pľaci. Plynulé a presné ovládanie zaostrenia a clony umožňuje filmárom dosiahnuť požadované výsledky s maximálnou presnosťou.

Cooke Mini S4/i 65mm T2.8 (PL-Mount) S35 je viac než len objektív; je to investícia do kvality a spoľahlivosti, ktorá posunie vašu filmovú tvorbu na novú úroveň. S jeho výnimočnými optickými vlastnosťami, robustnou konštrukciou a inovatívnymi technológiami je tento objektív nepostrádateľným nástrojom pre každého profesionálneho filmára.