, ,

Cooke Mini S4/i 75mm T2.8 (PL-Mount) S35


Cooke Mini S4/i 75mm T2.8 (PL-Mount) S35 je špičkový filmový objektív určený pre profesionálnych kameramanov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú svetelnosť T2.8, ktorá umožňuje natáčanie v slabých svetelných podmienkach, a PL-Mount, ktorý zabezpečuje kompatibilitu s väčšinou profesionálnych kamier. Objektív je optimalizovaný pre Super 35 formát, čo zaručuje vynikajúcu kvalitu obrazu s minimálnym skreslením. Unikátny predajný bod je technológia /i Technology, ktorá poskytuje metadáta pre presné sledovanie a kontrolu počas natáčania. Výhody zahŕňajú robustnú konštrukciu, spoľahlivý výkon a vynikajúcu optickú kvalitu, čo robí tento objektív ideálnym pre filmovú produkciu.

Cooke Mini S4/i 75mm T2.8 (PL-Mount) S35

Objektív Cooke Mini S4/i 75mm T2.8 (PL-Mount) S35 je dokonalým nástrojom pre profesionálnych filmárov, ktorí hľadajú výnimočnú kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Tento objektív je súčasťou renomovanej série Mini S4/i od spoločnosti Cooke, ktorá je známa svojou precíznosťou a inovatívnym dizajnom.

Jednou z hlavných výhod tohto objektívu je jeho ohnisková vzdialenosť 75mm, ktorá je ideálna pre portréty a stredné zábery. S maximálnou clonou T2.8 poskytuje vynikajúcu kontrolu nad hĺbkou ostrosti, čo umožňuje vytvárať nádherné bokeh efekty a zdôrazniť hlavný objekt v zábere.

Objektív je vybavený PL-Mount, čo zaručuje kompatibilitu s väčšinou profesionálnych filmových kamier. Je navrhnutý pre Super 35 formát, čo znamená, že poskytuje široké zorné pole a vysokú kvalitu obrazu aj pri natáčaní v náročných svetelných podmienkach.

Cooke Mini S4/i 75mm T2.8 je známy svojou robustnou konštrukciou a odolnosťou, čo z neho robí spoľahlivého partnera na každom filmovom sete. Jeho optický dizajn minimalizuje chromatickú aberáciu a poskytuje ostrý a čistý obraz s prirodzenými farbami.

Ďalšou výhodou je technológia /i Technology, ktorá umožňuje zaznamenávať metadáta priamo z objektívu. Tieto údaje môžu byť neskôr použité pri postprodukcii, čo uľahčuje prácu a zvyšuje efektivitu celého procesu.

Cooke Mini S4/i 75mm T2.8 je nielen technicky vynikajúci, ale aj esteticky príťažlivý. Jeho elegantný dizajn a precízne spracovanie z neho robia skutočný klenot medzi filmovými objektívmi. Pre filmárov, ktorí hľadajú dokonalú kombináciu kvality, spoľahlivosti a inovácií, je tento objektív neoceniteľným prírastkom do ich výbavy.