, ,

Cooke Speed Panchro 25mm SIII T2.3 (PL-Mount)


Cooke Speed Panchro 25mm SIII T2.3 (PL-Mount) je špičkový filmový objektív známy svojou vynikajúcou optickou kvalitou a charakteristickým “Cooke look”. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú svetelnosť T2.3, ktorá umožňuje natáčanie v nízkych svetelných podmienkach, a PL-Mount kompatibilitu, ktorá zabezpečuje širokú použiteľnosť s profesionálnymi kamerami. Objektív ponúka jemné a prirodzené podanie farieb, krásny bokeh a minimálne skreslenie, čo ho robí ideálnym pre filmárov hľadajúcich klasický filmový vzhľad. Unikátny predajný bod je jeho schopnosť zachytiť obraz s jemnými detailmi a bohatou textúrou, čo prispieva k vizuálne pôsobivým výsledkom.

Cooke Speed Panchro 25mm SIII T2.3 (PL-Mount)

Objektív Cooke Speed Panchro 25mm SIII T2.3 (PL-Mount) je ikonickým kúskom v oblasti filmovej optiky, ktorý prináša jedinečnú kombináciu kvality, spoľahlivosti a umeleckého výrazu. Tento objektív je súčasťou legendárnej série Speed Panchro, ktorá je známa svojím charakteristickým vzhľadom a mimoriadnou schopnosťou zachytiť obraz s jemnými detailmi a prirodzenými farbami.

**Kľúčové vlastnosti:**

1. **Ohnisková vzdialenosť 25mm:** Ideálna pre široké zábery, ktoré zachytávajú viac z prostredia a poskytujú divákovi pocit prítomnosti v scéne.
2. **Clona T2.3:** Umožňuje vynikajúcu kontrolu nad hĺbkou ostrosti a poskytuje krásne rozostrenie pozadia (bokeh), čo je ideálne pre dramatické a umelecké zábery.
3. **PL-Mount:** Kompatibilita s profesionálnymi filmovými kamerami, čo zaručuje pevné a bezpečné pripojenie objektívu a optimálny prenos obrazu.
4. **Kompaktný a ľahký dizajn:** Uľahčuje manipuláciu a montáž na rôzne typy rigov a stabilizátorov, čo je ideálne pre dynamické natáčanie.
5. **Vysoká optická kvalita:** Vďaka precíznemu spracovaniu a použitým materiálom poskytuje ostrý a čistý obraz s minimálnym skreslením a aberáciami.
6. **Klasický Cooke Look:** Tento objektív prináša charakteristický “Cooke Look”, ktorý je obľúbený medzi filmármi pre svoj teplý a prirodzený vzhľad, ktorý dodáva záberom jedinečnú atmosféru.

**Výhody:**

– **Umelecký výraz:** Cooke Speed Panchro 25mm SIII T2.3 je ideálny pre filmárov, ktorí hľadajú nástroj na vytváranie vizuálne pôsobivých a emocionálne nabitých záberov.
– **Spoľahlivosť:** Vďaka robustnej konštrukcii a vysokej kvalite spracovania je tento objektív spoľahlivým partnerom aj v náročných podmienkach natáčania.
– **Univerzálnosť:** Vhodný pre rôzne žánre a štýly natáčania, od dramatických filmov po dokumentárne projekty, kde je potrebné zachytiť autentickosť a detaily.

Cooke Speed Panchro 25mm SIII T2.3 (PL-Mount) je viac než len objektív; je to nástroj, ktorý umožňuje filmárom realizovať svoju víziu s maximálnou presnosťou a kreativitou. S týmto objektívom získate nielen technickú dokonalosť, ale aj umelecký nástroj, ktorý dodá vašim projektom nezameniteľný charakter.