, ,

DZO Vespid Prime 100mm T2.1 (PL-Mount) FF


DZO Vespid Prime 100mm T2.1 (PL-Mount) FF je špičkový filmový objektív určený pre profesionálnych filmárov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú svetelnosť T2.1, ktorá umožňuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení a krásne rozostrenie pozadia (bokeh). Objektív je kompatibilný s full-frame kamerami a má PL-Mount, čo zaručuje širokú kompatibilitu s profesionálnymi kamerovými systémami. Vyniká tiež kompaktným a ľahkým dizajnom, čo uľahčuje manipuláciu a montáž. Vysoká optická kvalita s minimálnym skreslením a chromatickou aberáciou zabezpečuje ostré a čisté zábery. DZO Vespid Prime 100mm T2.1 je ideálnou voľbou pre filmárov hľadajúcich spoľahlivý a výkonný objektív pre náročné produkcie.

DZO Vespid Prime 100mm T2.1 (PL-Mount) FF

Objektív DZO Vespid Prime 100mm T2.1 (PL-Mount) FF je špičkový filmový objektív navrhnutý pre profesionálnych filmárov a kameramanov, ktorí hľadajú výnimočnú kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Tento objektív je súčasťou renomovanej série Vespid Prime, ktorá je známa svojou precíznosťou a výkonom.

Jednou z hlavných predností tohto objektívu je jeho ohnisková vzdialenosť 100 mm, ktorá poskytuje úžasné možnosti pre portrétnu a detailnú filmovú tvorbu. S maximálnou clonou T2.1 umožňuje zachytiť nádherné zábery aj pri slabom osvetlení, pričom vytvára jemný bokeh a nádherné rozostrenie pozadia, čo dodáva vašim záberom profesionálny vzhľad.

DZO Vespid Prime 100mm T2.1 je vybavený PL-Mountom, čo zaručuje kompatibilitu s väčšinou profesionálnych filmových kamier. Tento mount je známy svojou pevnosťou a spoľahlivosťou, čo je nevyhnutné pre náročné filmové produkcie. Objektív je tiež plne kompatibilný s Full-Frame senzormi, čo umožňuje využitie celej plochy senzora a dosiahnutie maximálnej kvality obrazu.

Optická konštrukcia objektívu zahŕňa viacero špeciálnych prvkov, ktoré minimalizujú chromatickú aberáciu a zaručujú ostrý a čistý obraz. Antireflexné vrstvy na šošovkách znižujú odlesky a zvyšujú kontrast, čo je kľúčové pre dosiahnutie profesionálnych výsledkov. Mechanická konštrukcia objektívu je robustná a odolná, vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach.

Jednou z výhod tohto objektívu je aj jeho kompaktný a ľahký dizajn, ktorý uľahčuje manipuláciu a montáž na rôzne stabilizačné systémy a drony. To umožňuje filmárom väčšiu flexibilitu pri tvorbe dynamických záberov a kreatívnych kompozícií.

DZO Vespid Prime 100mm T2.1 (PL-Mount) FF je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú vysokokvalitný objektív s vynikajúcimi optickými vlastnosťami a spoľahlivou mechanickou konštrukciou. Tento objektív vám umožní dosiahnuť profesionálne výsledky a posunúť vašu filmovú tvorbu na vyššiu úroveň.