, ,

DZO Vespid Prime 25mm T2.1 (PL-Mount) FF


DZO Vespid Prime 25mm T2.1 (PL-Mount) FF je špičkový filmový objektív určený pre profesionálnych filmárov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú svetelnosť T2.1, ktorá umožňuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení, a PL-Mount kompatibilitu, ktorá zaručuje širokú kompatibilitu s profesionálnymi kamerami. Objektív ponúka Full-Frame pokrytie, čo umožňuje zachytiť detailné a ostré zábery. Jeho kompaktný a ľahký dizajn uľahčuje manipuláciu a prenosnosť. Vynikajúca optická kvalita s minimálnym skreslením a farebnou aberáciou robí z tohto objektívu ideálnu voľbu pre náročné filmové produkcie.

DZO Vespid Prime 25mm T2.1 (PL-Mount) FF

Objektív DZO Vespid Prime 25mm T2.1 (PL-Mount) FF je špičkový filmový nástroj navrhnutý pre profesionálnych filmárov a kameramanov, ktorí hľadajú dokonalú kombináciu kvality obrazu, spoľahlivosti a všestrannosti. Tento objektív je súčasťou renomovanej série Vespid Prime, ktorá je známa svojou vynikajúcou optickou výkonnosťou a robustnou konštrukciou.

**Kľúčové vlastnosti:**

1. **Širokouhlý záber:** S ohniskovou vzdialenosťou 25 mm poskytuje tento objektív široký uhol záberu, ideálny pre zachytenie rozsiahlych scén a dynamických kompozícií. Je ideálny pre natáčanie krajín, architektúry a veľkých interiérov.

2. **Vysoká svetelnosť T2.1:** Svetelnosť T2.1 umožňuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení a poskytuje nádherný bokeh efekt, ktorý dodáva vašim záberom profesionálny vzhľad. Táto svetelnosť tiež umožňuje presné ovládanie hĺbky ostrosti, čo je kľúčové pre kreatívne filmovanie.

3. **PL-Mount:** Objektív je vybavený PL-Mountom, ktorý je štandardom v profesionálnej filmovej produkcii. Tento bajonet zabezpečuje pevné a spoľahlivé pripojenie k širokej škále filmových kamier, čím zaručuje maximálnu kompatibilitu a flexibilitu.

4. **Full-Frame pokrytie:** DZO Vespid Prime 25mm T2.1 je navrhnutý pre full-frame senzory, čo znamená, že poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu bez kompromisov. Tento objektív je schopný zachytiť každý detail s úžasnou ostrosťou a minimálnym skreslením.

5. **Robustná konštrukcia:** Objektív je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú jeho odolnosť a dlhú životnosť. Je navrhnutý tak, aby odolal náročným podmienkam natáčania, či už v interiéri alebo exteriéri.

6. **Presné ovládanie:** Manuálne ovládanie clony a zaostrenia umožňuje presné nastavenie podľa vašich potrieb. Hladký chod prstencov zaručuje plynulé a tiché ovládanie, čo je nevyhnutné pre profesionálne filmovanie.

**Výhody:**

– **Vynikajúca kvalita obrazu:** Vďaka pokročilej optike a vysokému rozlíšeniu poskytuje tento objektív krištáľovo čisté zábery s bohatými detailmi a živými farbami.
– **Flexibilita:** Širokouhlý záber a vysoká svetelnosť robia tento objektív univerzálnym nástrojom pre rôzne filmové žánre a štýly.
– **Spoľahlivosť:** Robustná konštrukcia a kvalitné materiály zaručujú, že objektív vydrží aj v náročných podmienkach natáčania.

DZO Vespid Prime 25mm T2.1 (PL-Mount) FF je nepostrádateľným nástrojom pre každého profesionálneho filmára, ktorý hľadá špičkový výkon a spoľahlivosť. Tento objektív vám umožní posunúť vaše filmové projekty na novú úroveň a zachytiť každý okamih s dokonalou presnosťou a krásou.