, ,

DZO Vespid Prime 75mm T2.1 (PL-Mount) FF


DZO Vespid Prime 75mm T2.1 (PL-Mount) FF je špičkový filmový objektív určený pre profesionálnych filmárov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú svetelnosť T2.1, ktorá umožňuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení a plytkú hĺbku ostrosti. Objektív je kompatibilný s full-frame kamerami a má PL-Mount, čo zaručuje širokú kompatibilitu s profesionálnymi kamerovými systémami. Vyniká tiež svojou kompaktnou a ľahkou konštrukciou, čo uľahčuje manipuláciu a montáž. Optická kvalita je na najvyššej úrovni, s minimálnym skreslením a vysokým rozlíšením, čo zaručuje ostré a detailné zábery. Unikátnym predajným bodom je kombinácia špičkovej optiky, robustnej konštrukcie a dostupnej ceny, čo robí tento objektív ideálnou voľbou pre profesionálov hľadajúcich vysoký výkon za rozumnú cenu.

DZO Vespid Prime 75mm T2.1 (PL-Mount) FF

Objektív DZO Vespid Prime 75mm T2.1 (PL-Mount) FF je špičkový filmový nástroj navrhnutý pre profesionálnych filmárov, ktorí hľadajú dokonalú kombináciu kvality obrazu, spoľahlivosti a všestrannosti. Tento objektív je súčasťou prestížnej série Vespid Prime, ktorá je známa svojou vynikajúcou optickou výkonnosťou a robustným dizajnom.

**Kľúčové vlastnosti:**

1. **Vysoká svetelnosť T2.1:** S maximálnou clonou T2.1 poskytuje tento objektív vynikajúcu kontrolu nad hĺbkou ostrosti a umožňuje natáčanie v nízkych svetelných podmienkach bez kompromisov na kvalite obrazu.

2. **Full-Frame pokrytie:** DZO Vespid Prime 75mm T2.1 je navrhnutý pre full-frame senzory, čo zaručuje široké zorné pole a maximálnu flexibilitu pri kompozícii záberov.

3. **PL-Mount:** Tento objektív je vybavený PL-Mountom, ktorý je štandardom v profesionálnej filmovej produkcii. PL-Mount zaručuje pevné a bezpečné pripojenie k širokej škále filmových kamier.

4. **Vynikajúca optická kvalita:** Objektív je vybavený pokročilými optickými prvkami, ktoré minimalizujú chromatickú aberáciu, skreslenie a odlesky. Výsledkom je krištáľovo čistý obraz s vysokým kontrastom a vernými farbami.

5. **Robustná konštrukcia:** DZO Vespid Prime 75mm T2.1 je vyrobený z odolných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach natáčania.

6. **Hladké a presné ovládanie:** Objektív ponúka plynulé a presné ovládanie clony a zaostrovania, čo umožňuje filmárom dosiahnuť požadovaný vzhľad a atmosféru záberov s maximálnou presnosťou.

**Výhody:**

– **Kreatívna sloboda:** Vďaka vysokej svetelnosti a full-frame pokrytiu môžu filmári experimentovať s rôznymi štýlmi a technikami, čím dosiahnu jedinečné vizuálne efekty.
– **Profesionálna kvalita:** Tento objektív je ideálny pre profesionálne produkcie, kde je kvalita obrazu kľúčová. Jeho optická výkonnosť a spoľahlivosť zaručujú, že každý záber bude vyzerať úžasne.
– **Univerzálnosť:** S PL-Mountom a kompatibilitou s full-frame senzormi je tento objektív vhodný pre širokú škálu kamier a produkčných potrieb.

DZO Vespid Prime 75mm T2.1 (PL-Mount) FF je nepostrádateľným nástrojom pre každého filmára, ktorý hľadá špičkovú kvalitu obrazu a spoľahlivosť. S týmto objektívom môžete posunúť svoje filmové projekty na novú úroveň a zachytiť každý detail s maximálnou presnosťou a kreativitou.