, ,

DZO Vespid Prime 90mm T2.1 (PL-Mount) FF


DZO Vespid Prime 90mm T2.1 (PL-Mount) FF je špičkový filmový objektív určený pre profesionálnych filmárov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú svetelnosť T2.1, ktorá umožňuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení a nádherný bokeh. Objektív je kompatibilný s full-frame kamerami a má PL-Mount, čo zaručuje širokú kompatibilitu s profesionálnymi kamerovými systémami. Vyniká tiež kompaktným a ľahkým dizajnom, čo uľahčuje manipuláciu a montáž. Vysoká optická kvalita s minimálnym skreslením a chromatickou aberáciou zabezpečuje ostré a čisté zábery. Unikátny predajný bod je jeho vynikajúci pomer cena/výkon, čo ho robí atraktívnym pre profesionálov aj náročných amatérov.

DZO Vespid Prime 90mm T2.1 (PL-Mount) FF

Objavte dokonalosť filmovej tvorby s objektívom DZO Vespid Prime 90mm T2.1 (PL-Mount) FF, ktorý prináša nekompromisnú kvalitu obrazu a výnimočný výkon pre profesionálnych filmárov. Tento objektív je navrhnutý tak, aby splnil najnáročnejšie požiadavky moderného filmového priemyslu, pričom ponúka vynikajúcu ostrosť, kontrast a farebnú vernosť.

**Kľúčové vlastnosti:**

1. **Vysoká svetelnosť T2.1:** S maximálnou clonou T2.1 umožňuje tento objektív zachytiť úžasné zábery aj pri slabom osvetlení, čím poskytuje filmárom väčšiu flexibilitu pri natáčaní v rôznych svetelných podmienkach.

2. **PL-Mount:** Profesionálny PL-Mount zaručuje kompatibilitu s najrozšírenejšími filmovými kamerami na trhu, čo umožňuje jednoduchú integráciu do existujúceho vybavenia.

3. **Full-Frame pokrytie:** Objektív je navrhnutý pre full-frame senzory, čo znamená, že poskytuje širšie zorné pole a vyššiu kvalitu obrazu, ideálnu pre natáčanie filmov, reklám a hudobných videí.

4. **Vynikajúca optická konštrukcia:** S pokročilým optickým dizajnom a viacvrstvovými antireflexnými vrstvami minimalizuje odlesky a duchy, čím zaručuje krištáľovo čistý obraz s vysokým kontrastom.

5. **Robustná konštrukcia:** Vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, DZO Vespid Prime 90mm T2.1 je odolný voči náročným podmienkam na pľaci, čo zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť.

6. **Plynulé zaostrovanie:** Presný a plynulý mechanizmus zaostrovania umožňuje filmárom dosiahnuť dokonalé zaostrenie s minimálnym úsilím, čo je kľúčové pre profesionálne natáčanie.

**Výhody:**

– **Kreatívna sloboda:** Vďaka vysokej svetelnosti a full-frame pokrytiu môžu filmári experimentovať s hĺbkou ostrosti a vytvárať úchvatné vizuálne efekty.
– **Spoľahlivosť:** Robustná konštrukcia a kvalitné materiály zaručujú, že objektív vydrží aj v náročných podmienkach, čím poskytuje spoľahlivý výkon počas celého natáčania.
– **Univerzálnosť:** Kompatibilita s PL-Mount kamerami umožňuje jednoduchú integráciu do rôznych filmových zostáv, čo zvyšuje jeho univerzálnosť a použiteľnosť.

DZO Vespid Prime 90mm T2.1 (PL-Mount) FF je nepostrádateľným nástrojom pre každého filmára, ktorý hľadá špičkovú kvalitu obrazu a spoľahlivý výkon. Investujte do tohto objektívu a posuňte svoju filmovú tvorbu na novú úroveň.