, ,

Iron Glass 135mm F2.8 TAIR-11A (PL-mount)


Iron Glass 135mm F2.8 TAIR-11A (PL-mount) je vysoko kvalitný manuálny objektív s ohniskovou vzdialenosťou 135mm a svetelnosťou F2.8. Jeho kľúčové vlastnosti zahŕňajú robustnú konštrukciu, vynikajúcu optickú kvalitu a jemný bokeh, čo ho robí ideálnym pre portrétnu a umeleckú fotografiu. Objektív je vybavený PL-mountom, čo zaručuje kompatibilitu s profesionálnymi filmovými kamerami. Unikátny predajný bod je jeho schopnosť zachytiť ostré detaily a bohaté farby, čím poskytuje výnimočný vizuálny zážitok.

Iron Glass 135mm F2.8 TAIR-11A (PL-mount)

Objektív Iron Glass 135mm F2.8 TAIR-11A (PL-mount) je dokonalým nástrojom pre profesionálnych filmárov a fotografov, ktorí hľadajú výnimočnú kvalitu obrazu a jedinečný vizuálny štýl. Tento objektív, pôvodne navrhnutý pre sovietske fotoaparáty, bol starostlivo prepracovaný a prispôsobený pre moderné PL-mount kamery, čím prináša klasický vzhľad a pocit do súčasnej produkcie.

**Kľúčové vlastnosti:**

1. **Výnimočná optická kvalita:** S ohniskovou vzdialenosťou 135mm a maximálnou clonou f/2.8 poskytuje TAIR-11A ostré a detailné snímky s nádherným bokehom, ktorý dodáva vašim záberom profesionálny vzhľad.

2. **PL-mount kompatibilita:** Tento objektív je vybavený PL-mountom, čo zaručuje širokú kompatibilitu s najmodernejšími filmovými kamerami, vrátane značiek ako ARRI, RED, a Blackmagic Design.

3. **Robustná konštrukcia:** Vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, TAIR-11A je odolný a spoľahlivý, pripravený na náročné podmienky natáčania. Jeho kovové telo zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.

4. **Manuálne ovládanie:** Objektív ponúka plne manuálne ovládanie zaostrenia a clony, čo umožňuje presné nastavenie a kreatívnu kontrolu nad každým záberom. Hladký chod prstenca zaostrenia zaručuje plynulé a presné zaostrovanie.

5. **Klasický vzhľad:** TAIR-11A prináša do vašich záberov jedinečný retro vzhľad s jemnými farebnými tónmi a charakteristickým kontrastom, ktorý je ideálny pre filmové projekty, ktoré vyžadujú autentický vintage štýl.

**Výhody:**

– **Kreatívna sloboda:** Vďaka manuálnemu ovládaniu a jedinečnému optickému dizajnu môžete dosiahnuť presne taký vzhľad, aký si predstavujete, či už ide o dramatické portréty alebo umelecké filmové scény.
– **Univerzálnosť:** S ohniskovou vzdialenosťou 135mm je tento objektív ideálny pre rôzne typy záberov, od portrétov až po vzdialené objekty, pričom vždy poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu.
– **Investícia do kvality:** Iron Glass 135mm F2.8 TAIR-11A je investíciou do profesionálneho vybavenia, ktoré vám poskytne spoľahlivosť a výnimočné výsledky po mnoho rokov.

Objektív Iron Glass 135mm F2.8 TAIR-11A (PL-mount) je nepostrádateľným nástrojom pre každého, kto chce posunúť svoje filmové a fotografické projekty na vyššiu úroveň. S jeho jedinečnými vlastnosťami a výhodami je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitu, spoľahlivosť a kreatívnu kontrolu.