, ,

Iron Glass 58mm F2.0 HELIOS 44-2 (PL-mount)


Iron Glass 58mm F2.0 HELIOS 44-2 (PL-mount) je vysoko kvalitný objektív s retro dizajnom, ktorý ponúka jedinečný bokeh efekt a charakteristické optické vlastnosti. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú pevné ohnisko 58mm, svetelnosť F2.0, a PL-mount pre profesionálne filmové kamery. Výhody zahŕňajú vynikajúcu ostrosť, kontrast a farebnú vernosť, čo ho robí ideálnym pre portrétnu a umeleckú fotografiu. Unikátny predajný bod je jeho schopnosť vytvárať nostalgické a filmové zábery s výrazným bokeh efektom, ktorý dodáva snímkam charakteristický vzhľad.

Iron Glass 58mm F2.0 HELIOS 44-2 (PL-mount)

Objavte nadčasovú krásu a jedinečný charakter legendárneho objektívu Iron Glass 58mm F2.0 HELIOS 44-2, teraz dostupného s PL-mount pre profesionálne filmové kamery. Tento objektív, inšpirovaný klasickým sovietskym dizajnom, prináša do vašich záberov nezameniteľný bokeh a jemné, snové podanie obrazu, ktoré si zamilovali filmári po celom svete.

**Kľúčové vlastnosti:**

1. **Ohnisková vzdialenosť 58mm:** Ideálna pre portréty a detailné zábery, poskytuje prirodzenú perspektívu a nádherné rozostrenie pozadia.
2. **Svetelnosť F2.0:** Vynikajúca svetelnosť umožňuje snímanie aj v slabých svetelných podmienkach a vytvára nádherný bokeh efekt.
3. **PL-mount:** Profesionálny PL-mount zaručuje kompatibilitu s najmodernejšími filmovými kamerami, čo umožňuje využitie tohto objektívu v profesionálnej produkcii.
4. **Kvalitná optika:** Ručne vyrábané sklenené prvky zabezpečujú vysokú ostrosť a kontrast, pričom zachovávajú charakteristický vzhľad Helios objektívov.
5. **Mechanická konštrukcia:** Robustné kovové telo zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach natáčania.

**Výhody:**

– **Unikátny vizuálny štýl:** Helios 44-2 je známy svojím špirálovým bokehom a jemným podaním farieb, čo dodáva vašim záberom umelecký nádych.
– **Flexibilita v tvorbe:** Vďaka svetelnosti F2.0 môžete experimentovať s hĺbkou ostrosti a vytvárať dramatické efekty.
– **Profesionálna kvalita:** PL-mount zabezpečuje pevné a bezpečné pripojenie k filmovým kamerám, čo je nevyhnutné pre profesionálnu produkciu.
– **Historický odkaz:** Používaním tohto objektívu sa pripojíte k dedičstvu filmárov, ktorí využívali Helios objektívy na vytváranie ikonických záberov.

Iron Glass 58mm F2.0 HELIOS 44-2 (PL-mount) je viac než len objektív – je to nástroj, ktorý vám umožní vyjadriť vašu kreativitu a priniesť do vašich projektov jedinečný vizuálny štýl. Nechajte sa inšpirovať jeho nadčasovým dizajnom a vytvorte diela, ktoré zanechajú trvalý dojem.