, ,

Tokina Vista 35mm T1.5 PL-Mount


Tokina Vista 35mm T1.5 PL-Mount je špičkový filmový objektív určený pre profesionálnu kinematografiu. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vysokú svetelnosť T1.5, ktorá umožňuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení a nádherný bokeh. Objektív ponúka vynikajúcu optickú kvalitu s minimálnym skreslením a chromatickou aberáciou. Je kompatibilný s PL-Mount kamerami a poskytuje konzistentný farebný výstup naprieč celou radou Tokina Vista. Robustná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť v náročných podmienkach. Unikátny predajný bod je jeho schopnosť zachytiť detailné a ostré zábery s filmovým vzhľadom, čo ho robí ideálnym pre profesionálnych filmárov.

Tokina Vista 35mm T1.5 PL-Mount je špičkový filmový objektív navrhnutý pre profesionálnych filmárov a kameramanov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Tento objektív je súčasťou renomovanej série Vista, ktorá je známa svojou vynikajúcou optickou výkonnosťou a robustnou konštrukciou.

Jednou z hlavných predností Tokina Vista 35mm T1.5 je jeho široká clona T1.5, ktorá umožňuje zachytiť úžasné zábery aj v náročných svetelných podmienkach. Táto clona poskytuje nádherný bokeh a plytkú hĺbku ostrosti, čo je ideálne pre vytváranie dramatických a umeleckých záberov. Optická konštrukcia objektívu zahŕňa 14 prvkov v 12 skupinách, vrátane asférických a nízko rozptylových prvkov, ktoré minimalizujú chromatickú aberáciu a zaisťujú ostrý a čistý obraz od stredu až po okraje.

Tokina Vista 35mm T1.5 je vybavený PL-Mount, čo zaručuje kompatibilitu s väčšinou profesionálnych filmových kamier. Jeho robustné kovové telo je navrhnuté tak, aby odolalo náročným podmienkam na natáčanie, pričom zachováva presnosť a spoľahlivosť. Objektív je tiež vybavený 300-stupňovým zaostrovacím prstencom, ktorý umožňuje jemné a presné manuálne zaostrovanie, čo je nevyhnutné pre filmovú produkciu.

Ďalšou výhodou tohto objektívu je jeho konzistentná farebná reprodukcia naprieč celou sériou Vista, čo uľahčuje prácu pri striedaní objektívov počas natáčania. Tokina Vista 35mm T1.5 tiež ponúka minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť 0,38 metra, čo umožňuje zachytiť detailné zábery zblízka bez straty kvality.

S Tokina Vista 35mm T1.5 PL-Mount získate nástroj, ktorý vám umožní realizovať vaše kreatívne vízie s maximálnou presnosťou a kvalitou. Tento objektív je ideálny pre širokú škálu filmových projektov, od nezávislých filmov až po veľkorozpočtové produkcie, a poskytuje vynikajúci výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť.