, ,

Tokina Vista 50mm T1.5 PL-Mount


Tokina Vista 50mm T1.5 PL-Mount je špičkový filmový objektív s vysokou svetelnosťou T1.5, ideálny pre profesionálne natáčanie. Ponúka vynikajúcu optickú kvalitu s minimálnym skreslením a vysokým rozlíšením. Je kompatibilný s PL-Mount kamerami a poskytuje hladký, krémový bokeh. Objektív je robustný a odolný, vhodný pre náročné podmienky. Jeho jedinečnou výhodou je konzistentný výkon pri rôznych ohniskových vzdialenostiach a svetelných podmienkach, čo z neho robí ideálnu voľbu pre filmárov hľadajúcich spoľahlivosť a špičkovú kvalitu obrazu.

Tokina Vista 50mm T1.5 PL-Mount

Objektív Tokina Vista 50mm T1.5 PL-Mount je špičkový kinematografický nástroj navrhnutý pre profesionálnych filmárov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Tento objektív je súčasťou prestížnej série Vista, ktorá je známa svojou vynikajúcou optickou výkonnosťou a robustnou konštrukciou.

Jednou z najvýraznejších vlastností Tokina Vista 50mm T1.5 je jeho extrémne široká clona T1.5, ktorá umožňuje filmárom dosiahnuť nádherné bokeh efekty a vynikajúcu kontrolu nad hĺbkou ostrosti. Táto vlastnosť je obzvlášť užitočná pri natáčaní v slabých svetelných podmienkach, kde je potrebné zachovať vysokú kvalitu obrazu bez zvýšenia šumu.

Optická konštrukcia objektívu zahŕňa 14 prvkov v 12 skupinách, vrátane asférických a nízko rozptylových prvkov, ktoré minimalizujú chromatickú aberáciu a zaisťujú ostrý a čistý obraz od stredu až po okraje. Antireflexné vrstvy znižujú odlesky a zvyšujú kontrast, čo je kľúčové pre dosiahnutie profesionálneho vzhľadu záberov.

Tokina Vista 50mm T1.5 je vybavený PL-Mount, čo zaručuje kompatibilitu s väčšinou profesionálnych kinematografických kamier. Robustné kovové telo objektívu je navrhnuté tak, aby odolalo náročným podmienkam natáčania, pričom zachováva presnosť a spoľahlivosť. Manuálne ovládanie clony a zaostrovania poskytuje filmárom úplnú kontrolu nad každým záberom, čo je neoceniteľné pri kreatívnej práci.

Ďalšou výhodou tohto objektívu je jeho konzistentná farebná reprodukcia naprieč celou sériou Vista, čo umožňuje jednoduché striedanie objektívov bez nutnosti dodatočnej farebnej korekcie. To šetrí čas a zjednodušuje postprodukčný proces.

Tokina Vista 50mm T1.5 PL-Mount je ideálnou voľbou pre filmárov, ktorí hľadajú výnimočnú kvalitu obrazu, spoľahlivosť a flexibilitu. S týmto objektívom môžete dosiahnuť profesionálne výsledky, ktoré zaujmú a inšpirujú.