, ,

Zeiss Supreme Prime 50mm T1.5 PL


Objektívy Zeiss Supreme Prime T1.5 sú filmové objektívy určené pre profesionálnu kinematografiu. Vyznačujú sa clonou T1.5, ktorá umožňuje vynikajúci výkon pri nízkom osvetlení a tvorbu jemného bokehu. Sú navrhnuté pre plnoformátové senzory, poskytujú výnimočnú ostrosť a konzistentnú farebnú reprodukciu. Objektívy sú ľahké a kompaktné, pričom ponúkajú robustnú konštrukciu odolnú voči náročným podmienkam natáčania. S ich širokou kompatibilitou a vysokým optickým výkonom sú ideálnou voľbou pre profesionálnych filmárov usilujúcich sa o špičkovú kvalitu obrazu.

Zeiss Supreme Prime 50mm T1.5 PL

Objektív Zeiss Supreme Prime 50mm T1.5 PL je vrcholom optickej dokonalosti, navrhnutý pre profesionálnych filmárov a kameramanov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu obrazu. Tento objektív je súčasťou prestížnej série Supreme Prime, ktorá je známa svojou výnimočnou ostrosťou, konzistentným farebným podaním a vynikajúcim kontrastom.

Jednou z hlavných predností Zeiss Supreme Prime 50mm T1.5 PL je jeho svetelnosť T1.5, ktorá umožňuje snímanie aj v náročných svetelných podmienkach. Táto vysoká svetelnosť poskytuje nádherný bokeh a jemné prechody medzi ostrými a neostrými časťami obrazu, čo dodáva vašim záberom filmový vzhľad.

Optická konštrukcia objektívu zahŕňa 14 prvkov v 11 skupinách, čo zaručuje minimálne skreslenie a vynikajúcu kontrolu nad chromatickou aberáciou. Antireflexné vrstvy ZEISS T* znižujú odlesky a zvyšujú priepustnosť svetla, čím zabezpečujú krištáľovo čistý obraz s vysokým kontrastom.

Mechanická konštrukcia objektívu je rovnako impozantná. Robustné telo z hliníka a titánu zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Presné manuálne ovládanie zaostrenia a clony umožňuje filmárom dosiahnuť maximálnu kontrolu nad každým záberom. Objektív je vybavený PL bajonetom, ktorý je štandardom v profesionálnej filmovej produkcii, a je kompatibilný s väčšinou moderných filmových kamier.

Zeiss Supreme Prime 50mm T1.5 PL ponúka aj vynikajúcu konzistenciu naprieč celou sériou Supreme Prime, čo znamená, že môžete ľahko meniť objektívy bez obáv o zmenu farebného podania alebo kvality obrazu. Táto konzistencia je kľúčová pre profesionálne produkcie, kde je dôležitá jednotnosť a spoľahlivosť.

Investícia do Zeiss Supreme Prime 50mm T1.5 PL znamená investíciu do kvality, spoľahlivosti a kreatívnej slobody. Tento objektív vám umožní zachytiť každý detail s neuveriteľnou presnosťou a vytvoriť vizuálne ohromujúce diela, ktoré zanechajú trvalý dojem. Pre filmárov, ktorí sa usilujú o dokonalosť, je Zeiss Supreme Prime 50mm T1.5 PL nepostrádateľným nástrojom vo výbave.