, ,

Tilta Nucleus N

Availability:

Nie je na sklade


Tilta Nucleus N je bezdrôtový systém ovládania objektívu, ktorý ponúka presné a spoľahlivé ovládanie zaostrenia, clony a zoomu. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú kompaktný dizajn, dosah až 300 metrov, nízku latenciu a kompatibilitu s rôznymi kamerovými systémami. Výhody zahŕňajú jednoduchú inštaláciu, intuitívne ovládanie a robustnú konštrukciu. Unikátnym predajným bodom je možnosť ovládania viacerých objektívov súčasne, čo z neho robí ideálny nástroj pre profesionálnych filmárov a kameramanov.

Tilta Nucleus N je revolučný bezdrôtový systém ovládania objektívu, ktorý prináša profesionálnu úroveň presnosti a spoľahlivosti do rúk filmárov a kameramanov. Tento inovatívny produkt je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu kontrolu nad zaostrovaním, zoomom a clonou, čím umožňuje vytvárať dokonale ostré a plynulé zábery.

Jednou z hlavných výhod Tilta Nucleus N je jeho bezdrôtová technológia, ktorá umožňuje ovládanie až na vzdialenosť 300 metrov. To znamená, že môžete pohodlne pracovať aj na veľkých scénach bez obmedzení káblami. Systém je kompatibilný s rôznymi typmi objektívov, čo z neho robí univerzálne riešenie pre rôzne produkčné potreby.

Tilta Nucleus N sa vyznačuje robustným a ergonomickým dizajnom, ktorý zaručuje pohodlné používanie aj počas dlhých natáčacích dní. Ovládacie prvky sú intuitívne a ľahko dostupné, čo umožňuje rýchle a presné nastavenie. Systém je vybavený vysokokapacitnými batériami, ktoré zabezpečujú dlhú výdrž a spoľahlivý výkon počas celého natáčania.

Jednou z kľúčových funkcií je možnosť ukladania prednastavených bodov zaostrenia, čo umožňuje rýchle a presné prechody medzi rôznymi zaostrovacími vzdialenosťami. To je obzvlášť užitočné pri natáčaní dynamických scén, kde je potrebná rýchla reakcia a presnosť.

Tilta Nucleus N tiež ponúka možnosť synchronizácie viacerých jednotiek, čo umožňuje koordinované ovládanie viacerých kamier alebo objektívov súčasne. Táto funkcia je ideálna pre komplexné produkcie, kde je potrebná precízna koordinácia medzi rôznymi kamerovými tímami.

Celkovo je Tilta Nucleus N neoceniteľným nástrojom pre každého profesionálneho filmára, ktorý hľadá spoľahlivý a presný systém ovládania objektívu. S jeho pokročilými funkciami a robustným dizajnom prináša tento produkt novú úroveň kreatívnej kontroly a flexibility do sveta filmovej produkcie.