,

128GB Micro SD V30 SanDisk


SanDisk 128GB Micro SD V30 ponúka vysokú rýchlosť čítania až 100 MB/s a zápisu až 90 MB/s, ideálnu pre 4K UHD video. Je odolná voči vode, teplu, nárazom a röntgenovému žiareniu. Vhodná pre smartfóny, tablety a akčné kamery. Podpora A1 pre rýchlejšie načítanie aplikácií. Spoľahlivá a výkonná pamäťová karta pre náročných používateľov.

SanDisk 128GB Micro SD V30

Objavte neobmedzené možnosti s pamäťovou kartou SanDisk 128GB Micro SD V30, ktorá je navrhnutá pre moderné digitálne zariadenia. Táto karta je ideálnym riešením pre smartfóny, tablety, akčné kamery a drony, poskytujúc vám dostatok priestoru na ukladanie vašich najcennejších spomienok a dôležitých dát.

**Kľúčové vlastnosti:**

– **Kapacita 128GB:** Ukladajte tisíce fotografií, hodiny videí vo vysokom rozlíšení a množstvo aplikácií bez obáv z nedostatku miesta.
– **Rýchlosť V30:** S rýchlosťou zápisu až 30 MB/s a čítania až 100 MB/s, táto karta zaručuje plynulé nahrávanie videí v 4K UHD kvalite a rýchly prenos dát.
– **A1 App Performance:** Optimalizovaná pre aplikácie, čo znamená rýchlejšie načítanie a lepší výkon vašich obľúbených aplikácií.
– **Odolnosť:** Karta je navrhnutá tak, aby odolala extrémnym podmienkam. Je vodotesná, nárazuvzdorná, odolná voči röntgenovému žiareniu a teplotným výkyvom, čo zaručuje spoľahlivosť v každej situácii.
– **Kompatibilita:** Dodáva sa s adaptérom SD, čo umožňuje jej použitie v širšom spektre zariadení vrátane fotoaparátov a notebookov.

**Výhody:**

– **Bezpečnosť dát:** Vďaka pokročilým technológiám SanDisk sú vaše dáta chránené pred stratou a poškodením.
– **Flexibilita:** Vysoká kapacita a rýchlosť robia túto kartu ideálnou pre profesionálnych fotografov, videografov a všetkých, ktorí potrebujú spoľahlivé úložisko.
– **Jednoduché použitie:** Plug-and-play dizajn umožňuje jednoduché a rýchle použitie bez potreby inštalácie dodatočného softvéru.

SanDisk 128GB Micro SD V30 je viac než len pamäťová karta – je to váš spoľahlivý partner pre zachytenie a uchovanie všetkých dôležitých momentov. Nech už ste kdekoľvek, s touto kartou máte istotu, že vaše dáta sú v bezpečí a vždy po ruke.