,

CFEXPRESS PRO GOLD 80GB


CFEXPRESS PRO GOLD 80GB je vysokovýkonná pamäťová karta určená pre profesionálnych fotografov a videografov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú rýchlosť čítania až 1700 MB/s a zápisu až 1500 MB/s, čo umožňuje rýchly prenos dát a plynulé nahrávanie 4K a 6K videí. Karta je odolná voči extrémnym teplotám, nárazom a vibráciám, čím zaručuje spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Unikátnym predajným bodom je jej robustná konštrukcia a vysoká kapacita, ktorá poskytuje dostatok miesta pre veľké množstvo dát.

CFEXPRESS PRO GOLD 80GB

Predstavujeme vám CFEXPRESS PRO GOLD 80GB – špičkovú pamäťovú kartu navrhnutú pre profesionálnych fotografov a videografov, ktorí vyžadujú najvyšší výkon a spoľahlivosť. Táto karta je ideálnym riešením pre zachytenie každého detailu v najnáročnejších podmienkach.

**Rýchlosť a Výkon**
CFEXPRESS PRO GOLD 80GB ponúka neuveriteľnú rýchlosť čítania až 1700 MB/s a rýchlosť zápisu až 1200 MB/s. Tieto parametre zaručujú, že vaše dáta budú prenesené rýchlo a efektívne, čo je nevyhnutné pri práci s vysokým rozlíšením a rýchlymi sekvenciami snímok. Či už natáčate 4K video, alebo fotografujete v režime burst, táto karta vám poskytne potrebný výkon bez akýchkoľvek kompromisov.

**Spoľahlivosť a Odolnosť**
Vyrobená s dôrazom na najvyššiu kvalitu, CFEXPRESS PRO GOLD 80GB je odolná voči extrémnym teplotám, nárazom, vibráciám a röntgenovému žiareniu. Je navrhnutá tak, aby vydržala aj v tých najnáročnejších podmienkach, čo z nej robí ideálneho spoločníka pre profesionálov, ktorí pracujú v teréne.

**Kapacita a Flexibilita**
S kapacitou 80GB máte dostatok miesta na uloženie tisícov fotografií vo vysokom rozlíšení alebo hodín videa v 4K kvalite. Táto karta vám poskytuje flexibilitu a slobodu, aby ste sa mohli sústrediť na svoju tvorbu bez obáv o nedostatok úložného priestoru.

**Kompatibilita a Jednoduchosť Použitia**
CFEXPRESS PRO GOLD 80GB je kompatibilná s najnovšími fotoaparátmi a videokamerami, ktoré podporujú formát CFexpress. Jej použitie je jednoduché a intuitívne, čo vám umožní rýchlo a efektívne pracovať bez zbytočných komplikácií.

**Záruka a Podpora**
S touto kartou získavate aj dlhodobú záruku a prístup k špičkovej technickej podpore. Môžete sa spoľahnúť, že CFEXPRESS PRO GOLD 80GB bude vaším spoľahlivým partnerom na každom kroku vašej kreatívnej cesty.

Zvoľte CFEXPRESS PRO GOLD 80GB a zažite nekompromisný výkon, spoľahlivosť a kapacitu, ktoré posunú vaše fotografické a video projekty na novú úroveň.