,

Timecode cable Lemo 5-pin to 3,5mm jack (ARRI)


Kábel Timecode Lemo 5-pin na 3,5mm jack (ARRI) je špeciálne navrhnutý pre synchronizáciu časového kódu medzi zariadeniami ARRI a inými audio/video zariadeniami. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú robustný Lemo 5-pin konektor, ktorý zabezpečuje spoľahlivé pripojenie, a univerzálny 3,5mm jack, ktorý umožňuje širokú kompatibilitu. Výhody zahŕňajú presnú synchronizáciu časového kódu, čo je nevyhnutné pre profesionálnu produkciu videa a zvuku. Unikátny predajný bod je jeho špecifická kompatibilita s ARRI zariadeniami, čo z neho robí ideálny doplnok pre profesionálnych filmárov a zvukových technikov.

Kábel Timecode Lemo 5-pin na 3,5mm jack (ARRI)

Objavte dokonalé riešenie pre synchronizáciu vašich filmových a televíznych produkcií s naším káblom Timecode Lemo 5-pin na 3,5mm jack (ARRI). Tento vysoko kvalitný kábel je navrhnutý špeciálne pre profesionálov, ktorí vyžadujú presnosť a spoľahlivosť pri práci s časovým kódom.

**Špecifikácie a vlastnosti:**
– **Konektory:** Lemo 5-pin a 3,5mm jack
– **Kompatibilita:** Ideálny pre použitie s kamerami ARRI a ďalšími zariadeniami podporujúcimi časový kód
– **Dĺžka:** Dostatočná dĺžka pre flexibilné použitie na pľaci
– **Materiál:** Vysoko kvalitné materiály zaručujúce dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu
– **Tienenie:** Efektívne tienenie pre minimalizáciu rušenia a zabezpečenie čistého prenosu signálu

**Výhody:**
– **Presná synchronizácia:** Umožňuje bezproblémovú synchronizáciu zvuku a obrazu, čo je kľúčové pre profesionálnu produkciu
– **Jednoduché použitie:** Intuitívne pripojenie a robustné konektory zabezpečujú rýchle a spoľahlivé pripojenie
– **Univerzálnosť:** Kompatibilita s rôznymi zariadeniami robí tento kábel nepostrádateľným nástrojom pre každého filmára
– **Spoľahlivosť:** Vysoká kvalita spracovania zaručuje, že kábel vydrží aj v náročných podmienkach natáčania

**Popis:**
Kábel Timecode Lemo 5-pin na 3,5mm jack (ARRI) je nevyhnutným doplnkom pre každého profesionálneho filmára, ktorý hľadá spoľahlivé riešenie pre synchronizáciu časového kódu. Vďaka precíznemu spracovaniu a použitiu najkvalitnejších materiálov, tento kábel zaručuje bezproblémový prenos signálu a dlhú životnosť. Či už pracujete na veľkorozpočtovom filme alebo nezávislom projekte, tento kábel vám poskytne istotu, že váš zvuk a obraz budú vždy dokonale synchronizované.

Investujte do kvality a spoľahlivosti s naším káblom Timecode Lemo 5-pin na 3,5mm jack (ARRI) a zažite rozdiel, ktorý prináša profesionálne vybavenie.

Katalógové číslo: TIMECODE_CABLE_LEMO_5_PIN_TO_3_5MM_JACK_ARRI Kategórie: , Značky: , , , , , , , , , , , , ,