Dodávka do 3,5t (Renault Master L3H2)


Renault Master L3H2 je dodávka do 3,5t, ktorá vyniká svojou priestrannosťou a všestrannosťou. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú veľký nákladový priestor s objemom až 13 m³, silný a úsporný motor, moderné bezpečnostné technológie a komfortnú kabínu s množstvom úložných priestorov. Výhody zahŕňajú spoľahlivosť, nízke prevádzkové náklady a jednoduchú manipuláciu. Unikátne predajné body sú robustná konštrukcia, flexibilita prispôsobenia pre rôzne podnikateľské potreby a vynikajúca podpora a servisná sieť Renault.

Renault Master L3H2 – Dodávka do 3,5t

Renault Master L3H2 je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí potrebujú spoľahlivú a priestrannú dodávku do 3,5 tony. Táto robustná a všestranná dodávka je navrhnutá tak, aby splnila všetky vaše potreby, či už ide o prepravu tovaru, nástrojov alebo iného vybavenia.

**Priestrannosť a flexibilita**
Renault Master L3H2 ponúka veľkorysý nákladný priestor s objemom až 13 m³, čo umožňuje prepravu veľkých a objemných predmetov bez akýchkoľvek problémov. Vďaka výške interiéru 1,89 m a dĺžke nákladného priestoru 3,73 m je manipulácia s nákladom jednoduchá a efektívna. Zadné dvere sa otvárajú do uhla 270°, čo uľahčuje nakladanie a vykladanie aj v úzkych priestoroch.

**Výkonnosť a úspornosť**
Pod kapotou Renault Master L3H2 sa skrýva výkonný a úsporný motor dCi s výkonom 135 koní, ktorý zaručuje spoľahlivý výkon a nízku spotrebu paliva. S modernými technológiami, ako je systém Stop & Start a rekuperácia energie pri brzdení, je táto dodávka nielen výkonná, ale aj šetrná k životnému prostrediu.

**Komfort a bezpečnosť**
Interiér Renault Master L3H2 je navrhnutý s dôrazom na pohodlie vodiča a spolujazdcov. Ergonomické sedadlá, nastaviteľný volant a intuitívne ovládacie prvky zaručujú príjemný zážitok z jazdy. Moderné bezpečnostné prvky, ako je systém ESP, asistent rozjazdu do kopca a parkovacie senzory, poskytujú maximálnu bezpečnosť na cestách.

**Technológie a konektivita**
Renault Master L3H2 je vybavený najnovšími technológiami, ktoré uľahčujú každodenné používanie. Multimediálny systém s dotykovou obrazovkou, navigáciou a Bluetooth konektivitou umožňuje jednoduché ovládanie a pripojenie vašich zariadení. USB porty a 12V zásuvky zabezpečujú, že vaše elektronické zariadenia budú vždy nabité a pripravené na použitie.

**Praktické riešenia**
Renault Master L3H2 ponúka množstvo praktických riešení, ktoré uľahčujú prácu. Rôzne úložné priestory v kabíne, držiaky na nápoje a dokumenty, ako aj možnosť prispôsobenia interiéru podľa vašich potrieb, robia z tejto dodávky skutočne všestranného pomocníka.

Renault Master L3H2 je spoľahlivá, priestranná a výkonná dodávka, ktorá splní všetky vaše očakávania. Nech už potrebujete prepraviť čokoľvek, s touto dodávkou to zvládnete ľahko a efektívne.