, ,

SmallRig Super Clamp


SmallRig Super Clamp je univerzálna svorka vyrobená z odolného hliníka, ktorá ponúka vysokú flexibilitu a pevnosť. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú široký rozsah upínania (15-44 mm), kompatibilitu s rôznymi príslušenstvami vďaka 1/4″ a 3/8″ závitom, a robustnú konštrukciu, ktorá zaručuje dlhú životnosť. Výhody zahŕňajú jednoduchú inštaláciu, spoľahlivé uchytenie na rôzne povrchy a možnosť pripojenia rôznych zariadení, ako sú kamery, svetlá a monitory. Unikátnym predajným bodom je jej všestrannosť a vysoká kvalita spracovania, čo ju robí ideálnou pre profesionálnych fotografov a videografov.

SmallRig Super Clamp je nepostrádateľným nástrojom pre každého profesionálneho fotografa a filmára. Tento univerzálny držiak je vyrobený z vysoko kvalitného hliníka, čo zaručuje jeho odolnosť a dlhú životnosť. S maximálnou nosnosťou až 15 kg je ideálny pre upevnenie rôznych zariadení, ako sú kamery, svetlá, monitory a ďalšie príslušenstvo.

Jednou z hlavných výhod SmallRig Super Clamp je jeho všestrannosť. Vďaka nastaviteľným čeľustiam, ktoré sa otvárajú až do šírky 54 mm, ho môžete pripevniť na rôzne povrchy a objekty, vrátane stolov, tyčí, statívov a dokonca aj vetiev stromov. Gumové podložky na vnútornej strane čeľustí zabezpečujú pevné a bezpečné uchytenie bez poškodenia povrchu.

Super Clamp je vybavený viacerými závitmi (1/4″ a 3/8″), čo umožňuje jednoduché pripojenie rôznych typov príslušenstva. Jeho kompaktný a ľahký dizajn (len 128 g) zaručuje, že ho môžete ľahko prenášať a používať kdekoľvek potrebujete.

Ďalšou výhodou je rýchla a jednoduchá inštalácia. Vďaka ergonomickému dizajnu a intuitívnemu ovládaniu môžete Super Clamp nastaviť a upevniť behom niekoľkých sekúnd. To vám umožní sústrediť sa na tvorbu a zachytávanie dokonalých záberov bez zbytočného zdržania.

SmallRig Super Clamp je skutočne univerzálnym riešením pre všetkých tvorcov obsahu, ktorí hľadajú spoľahlivý a flexibilný nástroj na upevnenie svojho vybavenia. S jeho pomocou môžete dosiahnuť profesionálne výsledky a získať maximálnu kontrolu nad svojou prácou.