, ,

15mm Rod 15cm


15mm Rod 15cm je robustná a odolná tyč, ideálna pre filmové a fotografické vybavenie. Vyrobená z vysoko kvalitného hliníka, ponúka ľahkosť a pevnosť. Je kompatibilná s rôznymi príslušenstvami, čo umožňuje flexibilné a stabilné nastavenie kamery. Jej kompaktná dĺžka 15 cm je ideálna pre prenosné zostavy, pričom zachováva stabilitu a spoľahlivosť.

**15mm Tyč 15cm**

Predstavujeme vám našu vysoko kvalitnú 15mm tyč s dĺžkou 15cm, ideálnu pre širokú škálu aplikácií v rôznych priemyselných odvetviach. Táto tyč je vyrobená z prvotriedneho materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.

**Špecifikácie:**
– Priemer: 15mm
– Dĺžka: 15cm
– Materiál: Oceľ/Nehrdzavejúca oceľ/Hliník (podľa výberu)
– Povrchová úprava: Leštená/Matná/Anodizovaná

**Vlastnosti a výhody:**
1. **Vysoká pevnosť a odolnosť:** Naša 15mm tyč je navrhnutá tak, aby odolala vysokému zaťaženiu a náročným podmienkam, čo ju robí ideálnou pre konštrukčné a mechanické aplikácie.
2. **Presnosť a stabilita:** S presným priemerom 15mm a dĺžkou 15cm je táto tyč ideálna pre použitie v presných mechanizmoch, kde je dôležitá stabilita a presnosť.
3. **Univerzálnosť:** Vďaka svojej univerzálnej veľkosti a vysokej kvalite je táto tyč vhodná pre rôzne použitia, vrátane výroby nástrojov, strojov, rámov a ďalších technických zariadení.
4. **Odolnosť voči korózii:** Ak si vyberiete variant z nehrdzavejúcej ocele alebo s anodizovanou povrchovou úpravou, získate produkt, ktorý je mimoriadne odolný voči korózii a chemickým vplyvom.
5. **Jednoduchá manipulácia:** S dĺžkou 15cm je táto tyč ľahko manipulovateľná a vhodná pre rôzne montážne a inštalačné práce.

**Použitie:**
– Strojárstvo a výroba
– Konštrukčné projekty
– DIY projekty a remeslá
– Automobilový priemysel
– Robotika a automatizácia

Naša 15mm tyč s dĺžkou 15cm je nepostrádateľným komponentom pre každého, kto hľadá spoľahlivý a vysoko kvalitný materiál pre svoje projekty. Objednajte si ju ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý prináša kvalita a precíznosť.