, ,

SmallRig 15mm Carbon Fiber Rod 30cm


SmallRig 15mm uhlíková tyč 30cm je ľahká a pevná, ideálna pre profesionálne filmovanie. Vyrobená z uhlíkových vlákien, ponúka vysokú odolnosť a nízku hmotnosť. Je kompatibilná s rôznymi príslušenstvami a poskytuje stabilnú podporu pre kamery a ďalšie zariadenia. Jej dĺžka 30 cm je vhodná pre rôzne konfigurácie a umožňuje flexibilné nastavenie. Hlavné výhody zahŕňajú robustnosť, ľahkosť a univerzálnosť, čo ju robí nepostrádateľnou pre filmárov hľadajúcich spoľahlivé riešenie.

SmallRig 15mm Karbónová Tyč 30cm

Objavte dokonalú kombináciu ľahkosti a pevnosti s SmallRig 15mm Karbónovou Tyčou 30cm. Táto tyč je navrhnutá pre profesionálnych filmárov a fotografov, ktorí vyžadujú spoľahlivé a vysoko kvalitné vybavenie pre svoje produkcie.

Vyrobená z prémiového karbónového vlákna, táto tyč ponúka výnimočnú pevnosť a odolnosť, pričom si zachováva neuveriteľne nízku hmotnosť. S dĺžkou 30 cm je ideálna pre rôzne aplikácie, od montáže príslušenstva až po stabilizáciu kamery. Jej priemer 15 mm je štandardom v priemysle, čo zaručuje kompatibilitu s väčšinou filmových a fotografických rigov.

Hlavné vlastnosti:
– **Materiál:** Vyrobená z vysoko kvalitného karbónového vlákna, ktoré poskytuje optimálnu kombináciu pevnosti a ľahkosti.
– **Dĺžka:** 30 cm, ideálna pre rôzne montážne konfigurácie.
– **Priemer:** 15 mm, štandardný priemer pre širokú kompatibilitu s rôznymi rigmi a príslušenstvom.
– **Odolnosť:** Vysoká odolnosť voči opotrebeniu a nárazom, čo zaručuje dlhú životnosť aj v náročných podmienkach.
– **Hmotnosť:** Extrémne nízka hmotnosť, ktorá minimalizuje celkovú záťaž vášho vybavenia.

Výhody:
– **Jednoduchá manipulácia:** Vďaka nízkej hmotnosti je manipulácia s tyčou jednoduchá a pohodlná, čo zvyšuje efektivitu práce na pľaci.
– **Všestrannosť:** Kompatibilita s rôznymi rigmi a príslušenstvom umožňuje široké spektrum použitia, od profesionálnych filmových produkcií až po amatérske projekty.
– **Spoľahlivosť:** Robustná konštrukcia zaručuje, že tyč vydrží aj tie najnáročnejšie podmienky, čím poskytuje spoľahlivý výkon počas celého natáčania.

SmallRig 15mm Karbónová Tyč 30cm je nepostrádateľným doplnkom pre každého filmára a fotografa, ktorý hľadá spoľahlivé a vysoko kvalitné riešenie pre svoje produkcie. Investujte do kvality a výkonu s SmallRig a posuňte svoje projekty na vyššiu úroveň.