,

DJI OSMO POCKET


DJI OSMO POCKET je kompaktná a prenosná 3-osová stabilizovaná kamera, ktorá ponúka 4K video pri 60 fps a 12 MP fotografie. Vďaka inteligentným funkciám ako ActiveTrack, Motionlapse a 3×3 Panorama umožňuje zachytiť profesionálne zábery. Má vstavaný dotykový displej pre jednoduché ovládanie a úpravu nastavení. Výdrž batérie je až 140 minút, čo zaručuje dlhé natáčanie. Je ideálna pre vlogerov, cestovateľov a každého, kto chce zachytiť kvalitné videá a fotografie na cestách.

DJI OSMO POCKET

DJI Osmo Pocket je revolučná prenosná kamera, ktorá prináša profesionálnu kvalitu videa a fotografií priamo do vašich rúk. S kompaktnými rozmermi a hmotnosťou len 116 gramov je ideálnym spoločníkom na cestách, rodinných oslavách či dobrodružných výpravách.

Osmo Pocket je vybavený 1/2.3-palcovým snímačom, ktorý umožňuje zachytiť úchvatné 12 MP fotografie a 4K videá pri 60 snímkach za sekundu. Vďaka trojosovému stabilizátoru sú vaše zábery vždy plynulé a bez roztrasenia, čo oceníte najmä pri dynamických scénach.

Jednou z najväčších predností DJI Osmo Pocket je jeho inteligentné funkcie. ActiveTrack automaticky sleduje vybraný objekt, FaceTrack sa zameriava na tváre a Timelapse a Motionlapse umožňujú vytvárať časozberné videá s profesionálnym vzhľadom. Panoramatický režim zase zachytí široké scenérie v ohromujúcej kvalite.

Osmo Pocket disponuje intuitívnym dotykovým displejom, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie a prezeranie záberov. Prostredníctvom aplikácie DJI Mimo môžete svoje videá a fotografie okamžite upravovať a zdieľať na sociálnych sieťach.

S výdržou batérie až 140 minút nebudete musieť mať obavy, že vám dôjde energia v najdôležitejších momentoch. Navyše, s množstvom dostupného príslušenstva, ako sú vodotesné puzdro, externý mikrofón či rôzne držiaky, môžete Osmo Pocket prispôsobiť svojim potrebám a získať ešte viac kreatívnych možností.

DJI Osmo Pocket je dokonalým nástrojom pre všetkých, ktorí chcú zachytiť svoje zážitky v najvyššej kvalite a s minimálnym úsilím. Objavte svet neobmedzených možností s touto výnimočnou kamerou a premeňte každodenné chvíle na nezabudnuteľné spomienky.