-29%

DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo


DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo je kompaktná a výkonná kamera s 3-osovým stabilizátorom, ktorá ponúka 4K video pri 60 fps a 12 MP fotografie. V balení nájdete rôzne príslušenstvo vrátane externého mikrofónu, širokouhlého objektívu a prenosného puzdra. Hlavné výhody zahŕňajú vynikajúcu stabilizáciu obrazu, jednoduché ovládanie jednou rukou, dlhú výdrž batérie a možnosť okamžitého zdieľania obsahu cez Wi-Fi. Unikátne prednosti sú kompaktné rozmery, vysoká kvalita obrazu a všestrannosť pre tvorcov obsahu na cestách.

DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo je dokonalým nástrojom pre všetkých tvorcov obsahu, ktorí hľadajú kompaktné a výkonné riešenie na zachytenie profesionálnych videí a fotografií. Tento set kombinuje najnovšiu technológiu od DJI s praktickými doplnkami, ktoré vám umožnia posunúť vašu kreativitu na novú úroveň.

Osmo Pocket 3 je vybavený 1/1.7-palcovým snímačom, ktorý zaručuje vynikajúcu kvalitu obrazu aj v náročných svetelných podmienkach. S rozlíšením 64 MP pre fotografie a 4K/60fps pre video, vaše zábery budú vždy ostré a detailné. Vďaka trojosovému stabilizátoru sú vaše videá plynulé a bez chvenia, čo je ideálne pre dynamické scény a pohybové zábery.

Jednou z hlavných výhod Osmo Pocket 3 je jeho kompaktnosť. S hmotnosťou len 116 gramov a rozmermi, ktoré sa zmestia do vrecka, je ideálny na cestovanie a spontánne natáčanie. Ergonomický dizajn a intuitívne ovládanie umožňujú jednoduché používanie aj pre začiatočníkov.

Creator Combo balenie obsahuje množstvo užitočných doplnkov, ktoré rozširujú možnosti vášho Osmo Pocket 3. Nájdete tu napríklad bezdrôtový modul, ktorý umožňuje diaľkové ovládanie a prenos dát, externý mikrofón pre krištáľovo čistý zvuk, a širokouhlý objektív pre zachytenie širších scén. Taktiež je súčasťou balenia praktické puzdro, ktoré chráni váš Osmo Pocket 3 počas prepravy.

Ďalšou výhodou je pokročilá funkcia ActiveTrack 4.0, ktorá automaticky sleduje pohybujúce sa objekty a udržuje ich v strede záberu. To je ideálne pre vlogerov, športovcov a všetkých, ktorí potrebujú spoľahlivé sledovanie objektov. Funkcia Timelapse a Motionlapse vám umožní vytvárať úchvatné časozberné videá, ktoré zachytia plynutie času v jedinečnom štýle.

DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo je viac než len kamera – je to váš osobný tvorivý partner, ktorý vám umožní zachytiť svet okolo vás s profesionálnou kvalitou a jednoduchosťou. Nech už ste na dovolenke, na rodinnej oslave alebo natáčate svoj ďalší vlog, Osmo Pocket 3 vám poskytne všetky nástroje, ktoré potrebujete na vytvorenie nezabudnuteľných záberov.