,

DJI Mavic PRO 2


DJI Mavic PRO 2 je špičkový dron vybavený 1-palcovým CMOS senzorom od Hasselblad, ktorý poskytuje 20 MP fotografie a 4K video s vysokým dynamickým rozsahom. Má pokročilý systém vyhýbania sa prekážkam v 6 smeroch, čo zvyšuje bezpečnosť letu. Vďaka technológii OcuSync 2.0 ponúka prenos videa na vzdialenosť až 8 km. Disponuje inteligentnými letovými režimami ako ActiveTrack 2.0, Hyperlapse a QuickShots, ktoré umožňujú jednoduché a kreatívne snímanie. S maximálnou rýchlosťou 72 km/h a letovým časom až 31 minút je ideálny pre profesionálnych fotografov a videografov.

DJI Mavic PRO 2 je revolučný dron, ktorý prináša špičkovú technológiu a výnimočný výkon pre všetkých nadšencov leteckej fotografie a videa. Tento dron je vybavený 1-palcovým CMOS senzorom s rozlíšením 20 megapixelov, ktorý zaručuje krištáľovo čisté snímky a videá v 4K kvalite pri 30 snímkach za sekundu. Vďaka technológii Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS) sú farby na vašich záberoch živé a realistické.

Mavic PRO 2 ponúka pokročilý systém prekážok, ktorý využíva senzory na všetkých stranách dronu, čím zabezpečuje bezpečný let aj v náročných podmienkach. S maximálnou rýchlosťou 72 km/h a letovým časom až 31 minút na jedno nabitie, tento dron poskytuje dostatok času a flexibility na zachytenie všetkých vašich kreatívnych nápadov.

Jednou z najväčších výhod Mavic PRO 2 je jeho kompaktný a skladací dizajn, ktorý umožňuje jednoduché prenášanie a skladovanie. Vďaka technológii OcuSync 2.0 môžete prenášať živý obraz v rozlíšení 1080p až na vzdialenosť 8 kilometrov, čo vám poskytuje neobmedzené možnosti pri plánovaní a realizácii vašich leteckých záberov.

Dron je vybavený aj inteligentnými letovými režimami, ako sú ActiveTrack 2.0, Hyperlapse, QuickShots a ďalšie, ktoré vám umožňujú vytvárať profesionálne zábery bez námahy. S funkciou HyperLight môžete zachytiť úžasné nočné scény s minimálnym šumom a maximálnou jasnosťou.

DJI Mavic PRO 2 je ideálnym nástrojom pre profesionálnych fotografov, videografov, ale aj pre hobby nadšencov, ktorí chcú posunúť svoje letecké zábery na novú úroveň. S jeho pokročilými funkciami, robustným dizajnom a vynikajúcou kvalitou obrazu je tento dron nepostrádateľným spoločníkom pre každého, kto túži po dokonalých leteckých záberoch.