,

Blackmagic Pocket Cinema 6K Pro


Blackmagic Pocket Cinema 6K Pro je profesionálna filmová kamera s rozlíšením 6K, Super 35 snímačom a dynamickým rozsahom 13 EV. Ponúka vstavané ND filtre, 5-palcový dotykový HDR displej s nastaviteľným uhlom, a podporu pre externé batérie NP-F570. Kamera umožňuje nahrávanie v formátoch ProRes a Blackmagic RAW, čo zaručuje vysokú kvalitu obrazu a flexibilitu pri postprodukcii. Je ideálna pre filmárov, ktorí hľadajú kompaktné, ale výkonné riešenie s profesionálnymi funkciami.

Blackmagic Pocket Cinema 6K Pro je revolučná filmová kamera, ktorá prináša profesionálnu kvalitu obrazu do rúk nezávislých filmárov, tvorcov obsahu a video nadšencov. Táto kompaktná kamera je vybavená veľkým Super 35 HDR snímačom s rozlíšením 6144 x 3456, ktorý umožňuje zachytiť neuveriteľne detailné a ostré zábery s bohatými farbami a vysokým dynamickým rozsahom.

Jednou z najvýraznejších vlastností Blackmagic Pocket Cinema 6K Pro je jej schopnosť natáčať v rozlíšení 6K pri 50 snímkach za sekundu, čo poskytuje ohromujúcu kvalitu obrazu a flexibilitu pri postprodukcii. Kamera podporuje formáty Blackmagic RAW a ProRes, čo umožňuje jednoduchú integráciu do akéhokoľvek pracovného postupu a poskytuje maximálnu kontrolu nad obrazom.

Kamera je vybavená vstavaným ND filtrom s 2, 4 a 6 stopami, čo umožňuje rýchle a jednoduché prispôsobenie expozície v rôznych svetelných podmienkach. Tento integrovaný ND filter je ideálny pre natáčanie v exteriéroch, kde je potrebné rýchlo reagovať na meniace sa svetelné podmienky.

Blackmagic Pocket Cinema 6K Pro tiež ponúka vylepšený 5-palcový dotykový displej s vysokým jasom 1500 nitov, ktorý je perfektne čitateľný aj na priamom slnku. Tento displej umožňuje presné zaostrovanie a kontrolu nad kompozíciou, čo je kľúčové pre dosiahnutie profesionálnych výsledkov.

Kamera je vybavená bajonetom EF, ktorý je kompatibilný s širokou škálou profesionálnych objektívov, čo poskytuje tvorcom obrovskú flexibilitu pri výbere optiky. Okrem toho, Blackmagic Pocket Cinema 6K Pro ponúka pokročilé možnosti pripojenia vrátane mini XLR vstupov pre profesionálne audio, HDMI výstupu, USB-C portu pre externé disky a Bluetooth pre diaľkové ovládanie.

S robustným a ergonomickým dizajnom, ktorý je zároveň ľahký a prenosný, je Blackmagic Pocket Cinema 6K Pro ideálnym nástrojom pre natáčanie na cestách. Jej batéria NP-F570 poskytuje dlhú výdrž, čo umožňuje dlhšie natáčanie bez potreby častého nabíjania.

Blackmagic Pocket Cinema 6K Pro je viac než len kamera; je to kompletné riešenie pre tvorbu filmov, ktoré prináša špičkovú kvalitu obrazu, pokročilé funkcie a nekompromisnú flexibilitu. S touto kamerou môžete posunúť svoje filmové projekty na novú úroveň a zachytiť každý detail s profesionálnou presnosťou.