,

BMPCC 4K SET


BMPCC 4K SET je profesionálna kamera s 4K rozlíšením, ktorá ponúka vysokú kvalitu obrazu v kompaktnom tele. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú 13-stopový dynamický rozsah, duálny natívny ISO až do 25 600, a schopnosť nahrávať v RAW a ProRes formátoch. Výhody zahŕňajú vynikajúcu prenosnosť, flexibilitu pri postprodukcii a širokú kompatibilitu s rôznymi objektívmi a príslušenstvom. Unikátnym predajným bodom je kombinácia profesionálnych funkcií a dostupnej ceny, čo ju robí ideálnou pre nezávislých filmárov a tvorcov obsahu.

BMPCC 4K SET

Objavte revolučný svet filmovej tvorby s naším BMPCC 4K SET, ktorý je navrhnutý pre profesionálnych filmárov aj nadšencov. Tento set obsahuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie ohromujúcich videí s vysokým rozlíšením a filmovou kvalitou.

**Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K (BMPCC 4K)**

Srdcom tohto setu je Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K, ktorá ponúka neuveriteľnú kvalitu obrazu v kompaktnom a ľahkom tele. S 4/3 snímačom a dynamickým rozsahom 13 krokov zachytíte každý detail s úžasnou presnosťou. Kamera podporuje natáčanie v rozlíšení 4K DCI (4096 x 2160) pri 60 fps a Full HD pri 120 fps, čo vám umožní vytvárať plynulé a ostré zábery aj pri rýchlych pohyboch.

**Objektív Panasonic Lumix G 12-35mm f/2.8 II ASPH. POWER O.I.S.**

Set obsahuje aj špičkový objektív Panasonic Lumix G 12-35mm f/2.8 II ASPH. POWER O.I.S., ktorý je ideálny pre širokú škálu scén. S konštantnou svetelnosťou f/2.8 po celom rozsahu zoomu dosiahnete nádherné bokeh efekty a vynikajúcu kvalitu obrazu aj pri slabom osvetlení. Optická stabilizácia obrazu POWER O.I.S. zaručuje ostré zábery aj pri natáčaní z ruky.

**Externý SSD disk Samsung T5 500GB**

Pre plynulé a spoľahlivé ukladanie vašich videí je súčasťou setu externý SSD disk Samsung T5 s kapacitou 500GB. Tento rýchly a kompaktný disk umožňuje okamžité zálohovanie a prenos veľkých súborov, čím zabezpečuje, že vaše dôležité zábery budú vždy v bezpečí.

**Batériový grip Blackmagic Pocket Camera Battery Grip**

Pre dlhšie natáčanie bez prerušenia je set vybavený batériovým gripom Blackmagic Pocket Camera Battery Grip, ktorý predlžuje výdrž batérie až na niekoľko hodín. Tento grip je ergonomicky navrhnutý pre pohodlné držanie a jednoduché ovládanie kamery.

**Príslušenstvo a doplnky**

Set obsahuje aj množstvo ďalšieho príslušenstva, vrátane kvalitného statívu, ND filtrov, ochranného puzdra a čistiacej sady. Všetky tieto komponenty sú starostlivo vybrané, aby vám poskytli maximálnu flexibilitu a komfort pri natáčaní.

**Výhody BMPCC 4K SET**

– Profesionálna kvalita obrazu s rozlíšením 4K DCI
– Vysoká svetelnosť objektívu pre nádherné bokeh efekty
– Optická stabilizácia obrazu pre ostré zábery
– Rýchle a spoľahlivé ukladanie na externý SSD disk
– Predĺžená výdrž batérie s batériovým gripom
– Kompletné príslušenstvo pre maximálnu flexibilitu

S BMPCC 4K SET získate všetko, čo potrebujete na vytvorenie profesionálnych filmov a videí. Tento set je ideálny pre každého, kto chce posunúť svoju tvorbu na vyššiu úroveň a zachytiť svet v ohromujúcej kvalite. Nechajte svoju kreativitu rozkvitnúť s BMPCC 4K SET!