,

SONY A7IV SET


SONY A7IV SET je výkonný bezzrkadlový fotoaparát s 33 MP full-frame snímačom, pokročilým automatickým zaostrovaním, 4K videom pri 60 fps a vysokou citlivosťou ISO. Ponúka rýchle sériové snímanie, vylepšenú stabilizáciu obrazu a širokú kompatibilitu s objektívmi. Ideálny pre profesionálnych fotografov a videografov, ktorí hľadajú vysokú kvalitu obrazu a všestrannosť.

SONY A7IV SET

Objavte dokonalosť s fotoaparátom SONY A7IV SET, ktorý prináša revolúciu v oblasti fotografovania a videa. Tento výkonný bezzrkadlový fotoaparát je vybavený 33-megapixelovým plnoformátovým snímačom Exmor R CMOS, ktorý zaručuje neuveriteľnú kvalitu obrazu s vynikajúcimi detailmi a dynamickým rozsahom. Vďaka pokročilému procesoru BIONZ XR je spracovanie obrazu rýchle a efektívne, čo umožňuje zachytiť každý okamih s maximálnou presnosťou.

SONY A7IV SET je ideálny pre profesionálnych fotografov aj nadšencov, ktorí hľadajú všestranný nástroj na tvorbu. Fotoaparát ponúka neprekonateľnú rýchlosť a presnosť automatického zaostrovania s 759 bodmi fázovej detekcie, čo zaručuje ostré a jasné snímky aj pri rýchlo sa pohybujúcich objektoch. Funkcia Real-time Eye AF pre ľudí a zvieratá zabezpečuje, že vaše portréty budú vždy dokonale zaostrené.

Tento set obsahuje aj univerzálny objektív FE 28-70mm f/3.5-5.6 OSS, ktorý je ideálny pre širokú škálu fotografických situácií, od krajiny po portréty. Optická stabilizácia obrazu Optical SteadyShot minimalizuje rozmazanie spôsobené otrasmi fotoaparátu, čo umožňuje snímať ostré snímky aj pri slabom osvetlení.

SONY A7IV SET je tiež vybavený pokročilými video funkciami, vrátane 4K nahrávania pri 60p, čo umožňuje vytvárať profesionálne videá s vysokým rozlíšením. S-log3 a HLG (Hybrid Log-Gamma) profily poskytujú široký dynamický rozsah a flexibilitu pri postprodukcii, čo je ideálne pre filmárov a tvorcov obsahu.

Ergonomický dizajn a intuitívne ovládanie robia z SONY A7IV SET potešenie na používanie. Dotykový LCD displej s variabilným uhlom umožňuje jednoduché komponovanie záberov z rôznych uhlov, zatiaľ čo robustné telo z horčíkovej zliatiny zaručuje odolnosť a spoľahlivosť v náročných podmienkach.

S integrovanou Wi-Fi a Bluetooth konektivitou môžete ľahko prenášať svoje snímky a videá do smartfónu alebo tabletu a okamžite ich zdieľať so svetom. SONY A7IV SET je skutočne všestranný nástroj, ktorý posunie vaše fotografické a video schopnosti na novú úroveň.

Zažite neobmedzené možnosti tvorby s fotoaparátom SONY A7IV SET – vaším novým partnerom na ceste za dokonalými zábermi.