-14%

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K


Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K je kompaktná digitálna filmová kamera s 4/3 snímačom, ktorá ponúka natáčanie v rozlíšení 4K DCI. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú 13 krokov dynamického rozsahu, duálnu natívnu citlivosť ISO až do 25 600, a možnosť nahrávania v formátoch ProRes a RAW. Kamera má 5-palcový dotykový displej, porty pre mini XLR, HDMI, USB-C a sloty pre CFast 2.0 a SD UHS-II karty. Výhody zahŕňajú vysokú kvalitu obrazu, flexibilitu pri postprodukcii a kompaktný dizajn vhodný pre mobilné natáčanie. Unikátne predajné body sú profesionálne filmové funkcie v prenosnom tele a cenová dostupnosť pre nezávislých filmárov.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Objavte revolúciu vo filmovej tvorbe s Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K, kompaktnou a výkonnou kamerou, ktorá prináša profesionálnu kvalitu obrazu priamo do vašich rúk. Táto kamera je navrhnutá pre filmárov, ktorí hľadajú vysokú kvalitu a flexibilitu v jednom zariadení.

Srdcom kamery je 4/3″ senzor s rozlíšením 4096 x 2160, ktorý poskytuje úžasnú kvalitu obrazu s bohatými detailmi a živými farbami. Vďaka dynamickému rozsahu 13 krokov a duálnemu natívnemu ISO až 25 600, môžete zachytiť úžasné zábery aj v náročných svetelných podmienkach, od jasného slnečného svetla po tlmené nočné scény.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K podporuje nahrávanie v rôznych formátoch vrátane ProRes a 12-bitového RAW, čo vám umožňuje maximálnu flexibilitu pri postprodukcii. S rýchlosťou snímania až 60 snímok za sekundu v 4K a až 120 snímok za sekundu v HD, môžete vytvárať plynulé a dynamické zábery, ktoré zaujmú každého diváka.

Kamera je vybavená 5-palcovým dotykovým displejom, ktorý poskytuje jasný a detailný náhľad na vaše zábery, a intuitívnym rozhraním, ktoré uľahčuje nastavenie a ovládanie. Vďaka kompaktnému a ľahkému dizajnu je ideálna pre natáčanie na cestách, dokumentárne filmy, svadby a ďalšie projekty, kde je mobilita kľúčová.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ponúka širokú škálu pripojení vrátane mini XLR pre profesionálny zvuk, HDMI pre externé monitory, USB-C pre rýchle ukladanie na externé disky a sloty pre SD a CFast 2.0 karty. To všetko vám poskytuje maximálnu flexibilitu pri práci a ukladanie vašich záberov.

S touto kamerou získate nielen vynikajúcu kvalitu obrazu, ale aj robustný a spoľahlivý nástroj, ktorý vám umožní realizovať vaše kreatívne vízie. Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K je skutočným prielomom vo svete filmovej tvorby, ktorý vám otvára nové možnosti a posúva vaše projekty na vyššiu úroveň.