-12%

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K


Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K je profesionálna kamera s rozlíšením 6K, ktorá ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu vďaka Super 35 snímaču a dynamickému rozsahu 13 EV. Podporuje formáty Blackmagic RAW a ProRes, čo umožňuje flexibilitu pri postprodukcii. Kamera má EF bajonet, čo umožňuje použitie širokej škály objektívov. Vstavaný 5-palcový dotykový displej uľahčuje ovládanie a náhľad. Kompaktný dizajn a nízka hmotnosť robia z tejto kamery ideálnu voľbu pre nezávislých filmárov a tvorcov obsahu, ktorí potrebujú vysokú kvalitu obrazu v prenosnom formáte.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K

Objavte revolúciu vo filmovej tvorbe s Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K, ktorá prináša profesionálnu kvalitu obrazu priamo do vašich rúk. Táto kompaktná kamera je vybavená veľkým Super 35 snímačom s rozlíšením 6144 x 3456, čo vám umožní zachytiť každý detail s ohromujúcou presnosťou a dynamickým rozsahom až 13 krokov.

Srdcom kamery je pokročilý obrazový procesor Blackmagic RAW, ktorý poskytuje neuveriteľnú flexibilitu pri postprodukcii a umožňuje vám dosiahnuť filmový vzhľad s minimálnym úsilím. Vďaka podpore formátu ProRes môžete natáčať v rôznych rozlíšeniach a snímkových frekvenciách, vrátane 6K pri 50 fps a 4K DCI pri 60 fps, čo vám dáva slobodu pri tvorbe dynamických a plynulých záberov.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K je vybavená EF bajonetom, ktorý je kompatibilný s širokou škálou profesionálnych objektívov, čo vám umožní dosiahnuť presne ten vzhľad, ktorý si predstavujete. Veľký 5-palcový dotykový displej s vysokým rozlíšením vám poskytuje jasný a detailný náhľad na vaše zábery, čo uľahčuje kompozíciu a kontrolu expozície priamo na mieste.

Jednou z kľúčových výhod tejto kamery je jej prenosnosť a kompaktný dizajn, ktorý je ideálny pre nezávislých filmárov, dokumentaristov a tvorcov obsahu na cestách. Vstavané mikrofóny s vysokou kvalitou zvuku a možnosť pripojenia externých mikrofónov cez mini XLR konektor zaručujú, že váš zvuk bude rovnako pôsobivý ako obraz.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K tiež ponúka pokročilé funkcie, ako je podpora LUT, histogram, focus peaking a falošné farby, ktoré vám pomôžu dosiahnuť profesionálne výsledky priamo na mieste natáčania. S možnosťou napájania cez batériu LP-E6 alebo externý zdroj cez DC vstup, budete mať dostatok energie na dlhé natáčacie dni.

S Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K získate nástroj, ktorý posunie vaše filmové projekty na novú úroveň. Je to kamera, ktorá kombinuje špičkovú technológiu, flexibilitu a prenosnosť, aby ste mohli vytvárať úchvatné vizuálne príbehy bez kompromisov.