,

Blackmagic URSA 4K


Blackmagic URSA 4K je profesionálna filmová kamera s rozlíšením 4K, ktorá ponúka vysokú kvalitu obrazu a flexibilitu pre filmárov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú Super 35mm 4K senzor, 12-bitový RAW a ProRes záznam, 10-palcový výklopný dotykový displej, vymeniteľné objektívy EF, PL, B4 a F mount, a duálne CFast 2.0 sloty pre rýchle ukladanie dát. Výhody zahŕňajú vynikajúcu kvalitu obrazu, robustnú konštrukciu, jednoduché ovládanie a širokú kompatibilitu s príslušenstvom. Unikátne predajné body sú vysoké rozlíšenie, profesionálne funkcie a cenová dostupnosť v porovnaní s inými high-end kamerami.

Blackmagic URSA 4K

Blackmagic URSA 4K je revolučná profesionálna filmová kamera, ktorá prináša nekompromisnú kvalitu obrazu a výnimočné funkcie pre filmárov, televíznych producentov a tvorcov videí. Táto kamera je vybavená 4K Super 35mm CMOS senzorom, ktorý poskytuje úžasné rozlíšenie 4096 x 2160 pixelov, čo zaručuje krištáľovo čistý obraz s neuveriteľnými detailmi a dynamickým rozsahom až 12 krokov.

Jednou z najvýraznejších vlastností Blackmagic URSA 4K je jej modulárny dizajn, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu komponentov a prispôsobenie kamery podľa potrieb projektu. Kamera je vybavená veľkým 10-palcovým výklopným dotykovým displejom, ktorý poskytuje jasný a ostrý náhľad na snímaný obraz, čo uľahčuje kompozíciu a kontrolu nad expozíciou.

Blackmagic URSA 4K podporuje nahrávanie v rôznych formátoch vrátane ProRes a CinemaDNG RAW, čo umožňuje maximálnu flexibilitu pri postprodukcii. Kamera je tiež vybavená duálnymi CFast 2.0 slotmi pre rýchle a spoľahlivé ukladanie dát, čo zaručuje nepretržité nahrávanie aj pri dlhších záberoch.

Ergonomický dizajn kamery zaručuje pohodlné používanie aj pri dlhších natáčaniach. Robustné telo z hliníkovej zliatiny poskytuje odolnosť a spoľahlivosť v náročných podmienkach. Kamera je vybavená množstvom profesionálnych konektorov vrátane 12G-SDI, XLR audio vstupov a LANC ovládania, čo umožňuje jednoduchú integráciu do existujúcich produkčných systémov.

Blackmagic URSA 4K je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú vysokokvalitnú kameru s pokročilými funkciami a flexibilitou. S touto kamerou môžete dosiahnuť profesionálne výsledky, ktoré ohromia každého diváka. Nech už natáčate film, televízny seriál alebo hudobný videoklip, Blackmagic URSA 4K vám poskytne nástroje, ktoré potrebujete na vytvorenie úžasného vizuálneho zážitku.