, ,

SONY G-Master 12-24mm F2.8


SONY G-Master 12-24mm F2.8 je špičkový širokouhlý objektív s konštantnou svetelnosťou f/2.8, ideálny pre profesionálnych fotografov a videografov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vynikajúcu optickú kvalitu s minimálnym skreslením, rýchly a presný autofokus, odolnosť voči prachu a vlhkosti, a kompaktný dizajn. Výhody zahŕňajú vynikajúci výkon pri slabom osvetlení, široký rozsah ohniskových vzdialeností a vysokú ostrosť po celej ploche záberu. Unikátny predajný bod je kombinácia špičkovej kvality obrazu a robustnej konštrukcie, čo z neho robí ideálny nástroj pre náročné profesionálne použitie.

Objektív SONY G-Master 12-24mm F2.8 je špičkový širokouhlý zoom objektív, ktorý prináša nekompromisnú kvalitu obrazu a výnimočný výkon pre profesionálnych fotografov a nadšencov. Tento objektív je súčasťou prestížnej série G-Master, ktorá je známa svojou precíznou optikou a inovatívnymi technológiami.

S rozsahom ohniskových vzdialeností 12-24mm a konštantnou svetelnosťou F2.8, tento objektív poskytuje vynikajúcu flexibilitu pri fotografovaní krajín, architektúry, interiérov a dynamických scén. Vysoká svetelnosť F2.8 umožňuje dosiahnuť nádherné rozostrenie pozadia (bokeh) a excelentný výkon pri slabom osvetlení, čo je ideálne pre nočné fotografie a interiérové zábery.

Optická konštrukcia objektívu SONY G-Master 12-24mm F2.8 zahŕňa tri extrémne asférické (XA) prvky, ktoré minimalizujú aberácie a poskytujú ostrý a čistý obraz po celej ploche záberu. ED (Extra-low Dispersion) a Super ED sklá znižujú chromatickú aberáciu a zaisťujú vynikajúcu farebnú vernosť a kontrast. Nano AR Coating II povrchová úprava redukuje odlesky a závoje, čím zvyšuje čistotu a kontrast aj pri náročných svetelných podmienkach.

Rýchly a presný autofokus je zabezpečený vďaka štyrom XD (Extreme Dynamic) lineárnym motorom, ktoré poskytujú tichý a plynulý chod, ideálny pre fotografovanie aj natáčanie videa. Objektív je tiež odolný voči prachu a vlhkosti, čo zaručuje spoľahlivý výkon aj v náročných podmienkach.

Kompaktný a ľahký dizajn objektívu SONY G-Master 12-24mm F2.8 z neho robí ideálneho spoločníka na cesty, pričom jeho robustná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť. Tento objektív je nepostrádateľným nástrojom pre každého, kto hľadá špičkovú kvalitu obrazu a maximálnu všestrannosť v širokouhlom rozsahu.

Objavte nové možnosti fotografovania s objektívom SONY G-Master 12-24mm F2.8 a posuňte svoje kreatívne hranice na novú úroveň.