, ,

SONY G-Master 16-35mm F/2.8


SONY G-Master 16-35mm F/2.8 je špičkový širokouhlý objektív s konštantnou svetelnosťou f/2.8, ideálny pre profesionálnych fotografov a videografov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú vynikajúcu optickú kvalitu s pokročilými asférickými a ED prvkami, ktoré minimalizujú aberácie a zaisťujú ostré a jasné snímky. Rýchly a presný autofokus je zabezpečený technológiou Direct Drive SSM. Objektív je odolný voči prachu a vlhkosti, čo ho robí spoľahlivým v náročných podmienkach. Jeho kompaktný a ľahký dizajn zvyšuje mobilitu, zatiaľ čo 11-lamelová clona poskytuje krásny bokeh efekt. Tento objektív je ideálny pre krajinársku, architektonickú a reportážnu fotografiu.

Objektív SONY G-Master 16-35mm F/2.8 je vrcholom inžinierskeho umenia a dokonalosti v oblasti fotografovania. Tento širokouhlý zoom objektív je navrhnutý pre profesionálnych fotografov a nadšencov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu obrazu a maximálnu flexibilitu.

S rozsahom ohniskových vzdialeností 16-35mm a konštantnou svetelnosťou F/2.8, tento objektív poskytuje vynikajúcu ostrosť a jasnosť v celom rozsahu zoomu. Ideálny pre krajinársku fotografiu, architektúru, interiéry, ale aj dynamické akčné zábery a videá. Vďaka pokročilej optickej konštrukcii, ktorá zahŕňa asférické a ED (Extra-low Dispersion) sklá, minimalizuje chromatickú aberáciu a poskytuje výnimočnú kvalitu obrazu s vysokým kontrastom a presnými farbami.

Objektív je vybavený technológiou Nano AR Coating, ktorá redukuje odlesky a duchy, čím zaisťuje čisté a ostré snímky aj v náročných svetelných podmienkach. Rýchly a tichý autofokus je zabezpečený vďaka Direct Drive SSM (Super Sonic wave Motor) motoru, čo je ideálne pre fotografovanie aj natáčanie videí.

Robustná konštrukcia objektívu je odolná voči prachu a vlhkosti, čo umožňuje jeho použitie aj v náročných podmienkach. Ergonomický dizajn a intuitívne ovládacie prvky zaručujú pohodlné a efektívne používanie. Navyše, 11-lamelová kruhová clona vytvára nádherný bokeh efekt, ktorý dodáva vašim fotografiám profesionálny vzhľad.

SONY G-Master 16-35mm F/2.8 je viac než len objektív – je to nástroj, ktorý posunie vaše fotografické schopnosti na novú úroveň. S jeho pomocou zachytíte každý detail a vytvoríte snímky, ktoré budú inšpirovať a ohromovať.