, ,

SONY G-MASTER 24-105MM F4


SONY G-MASTER 24-105MM F4 je univerzálny objektív s rozsahom ohniskových vzdialeností 24-105 mm, ideálny pre širokú škálu fotografických situácií. Ponúka konštantnú clonu f/4 pre konzistentný výkon pri všetkých ohniskových vzdialenostiach. Vyznačuje sa vysokou optickou kvalitou s pokročilými asférickými a ED prvkami, ktoré minimalizujú aberácie a zaisťujú ostré a detailné snímky. Objektív je vybavený rýchlym a tichým automatickým zaostrovaním, čo je ideálne pre video aj fotografiu. Je odolný voči prachu a vlhkosti, čo z neho robí spoľahlivého spoločníka aj v náročných podmienkach. Hlavné prednosti zahŕňajú všestrannosť, vysokú kvalitu obrazu a robustnú konštrukciu.

Objektív SONY G-MASTER 24-105MM F4 je dokonalým nástrojom pre profesionálnych fotografov a nadšencov, ktorí hľadajú výnimočnú kvalitu obrazu a všestrannosť. Tento objektív ponúka ohniskovú vzdialenosť 24-105 mm, čo umožňuje zachytiť širokú škálu scén od širokouhlých záberov až po detailné portréty. S konštantnou clonou f/4 poskytuje konzistentný výkon pri všetkých ohniskových vzdialenostiach, čo je ideálne pre rôzne svetelné podmienky.

Jednou z hlavných predností tohto objektívu je jeho optická kvalita. Vďaka pokročilej optickej konštrukcii, ktorá zahŕňa asférické prvky a ED sklá, minimalizuje chromatickú aberáciu a zaručuje ostré a jasné snímky s vysokým rozlíšením. Antireflexná vrstva Nano AR Coating znižuje odlesky a duchy, čím zlepšuje kontrast a farebnú vernosť.

Objektív SONY G-MASTER 24-105MM F4 je vybavený rýchlym a tichým automatickým zaostrovaním, ktoré je ideálne pre fotografovanie aj natáčanie videa. Lineárny motor XD (Extreme Dynamic) zabezpečuje presné a rýchle zaostrovanie, čo je neoceniteľné pri zachytávaní rýchlo sa pohybujúcich objektov.

Robustná a odolná konštrukcia objektívu je navrhnutá tak, aby odolala náročným podmienkam. Je odolný voči prachu a vlhkosti, čo umožňuje fotografovanie aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Ergonomický dizajn a intuitívne ovládacie prvky zaručujú pohodlné používanie a jednoduché nastavenie.

SONY G-MASTER 24-105MM F4 je ideálnym spoločníkom pre každého, kto hľadá spoľahlivý a výkonný objektív s vynikajúcou kvalitou obrazu. Či už ste profesionálny fotograf, ktorý potrebuje univerzálny objektív pre rôzne situácie, alebo nadšenec, ktorý chce posunúť svoje fotografické schopnosti na vyššiu úroveň, tento objektív vám poskytne všetko, čo potrebujete na dosiahnutie dokonalých výsledkov.