, ,

Tamron 17-28mm F/2.8 Di III RXD E-Mount


Tamron 17-28mm F/2.8 Di III RXD E-Mount je širokouhlý objektív určený pre Sony E-mount fotoaparáty. Ponúka konštantnú svetelnosť f/2.8, čo zaručuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení a krásne rozostrenie pozadia. Kompaktný a ľahký dizajn z neho robí ideálneho spoločníka na cestovanie. Rýchly a tichý RXD (Rapid eXtra-silent stepping Drive) motor zabezpečuje presné a tiché zaostrovanie, vhodné aj pre video. Vysoká optická kvalita s nízkym skreslením a minimálnou chromatickou aberáciou zaručuje ostré a čisté snímky. Tento objektív je skvelou voľbou pre krajinársku, architektonickú a interiérovú fotografiu.

Tamron 17-28mm F/2.8 Di III RXD E-Mount

Objavte svet fotografie s objektívom Tamron 17-28mm F/2.8 Di III RXD E-Mount, ktorý je navrhnutý pre bezzrkadlovky Sony s bajonetom E. Tento širokouhlý zoom objektív ponúka vynikajúcu kombináciu kompaktnosti, svetelnosti a optickej kvality, čo ho robí ideálnym pre krajinársku, architektonickú a interiérovú fotografiu.

Svetelnosť F/2.8 v celom rozsahu zoomu zaručuje brilantné výsledky aj pri slabom osvetlení a umožňuje vytvárať nádherné bokeh efekty. Optická konštrukcia obsahuje špeciálne prvky, ako sú XLD (eXtra Low Dispersion) a LD (Low Dispersion) sklá, ktoré minimalizujú chromatickú aberáciu a zaisťujú ostré a jasné snímky s vysokým kontrastom.

Jednou z hlavných výhod tohto objektívu je jeho kompaktnosť a nízka hmotnosť, čo z neho robí ideálneho spoločníka na cesty. S dĺžkou iba 99 mm a hmotnosťou 420 g je ľahko prenosný a nezaberá veľa miesta vo vašej fotografickej výbave.

Rýchly a tichý RXD (Rapid eXtra-silent stepping Drive) motor zaostrovania poskytuje presné a plynulé automatické zaostrovanie, čo je obzvlášť užitočné pri natáčaní videa. Objektív je tiež vybavený fluoridovou povrchovou úpravou, ktorá odpudzuje vodu a nečistoty, a je odolný voči vlhkosti, čo zaručuje spoľahlivý výkon aj v náročných podmienkach.

Tamron 17-28mm F/2.8 Di III RXD E-Mount je skvelou voľbou pre každého fotografa, ktorý hľadá vysokú kvalitu obrazu, všestrannosť a spoľahlivosť v kompaktnom balení. S týmto objektívom budete pripravení zachytiť každý okamih s dokonalou presnosťou a kreativitou.