, ,

Leitz ELMARIT-R 135mm F2.8


Leitz ELMARIT-R 135mm F2.8 je vysoko kvalitný teleobjektív s pevným ohniskom, ktorý ponúka vynikajúcu optickú výkonnosť a ostré detaily. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú svetelnosť f/2.8, ktorá umožňuje fotografovanie pri slabom osvetlení a vytváranie krásneho bokeh efektu. Objektív je robustne skonštruovaný s precíznym manuálnym zaostrovaním, čo zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť. Je ideálny pre portrétnu fotografiu, športové udalosti a prírodu, vďaka čomu je univerzálnym nástrojom pre profesionálnych fotografov aj nadšencov.

Leitz ELMARIT-R 135mm F2.8

Objektív Leitz ELMARIT-R 135mm F2.8 je majstrovským dielom optickej technológie, ktorý prináša výnimočnú kvalitu obrazu a precíznosť pre náročných fotografov. Tento teleobjektív je ideálny pre portrétnu fotografiu, športové udalosti a prírodné scenérie, kde je potrebné zachytiť detaily z väčšej vzdialenosti.

Svetelnosť f/2.8 umožňuje fotografovanie aj v slabších svetelných podmienkach, pričom poskytuje nádherné rozostrenie pozadia (bokeh), ktoré zvýrazňuje hlavný objekt. Optická konštrukcia objektívu obsahuje 5 prvkov v 4 skupinách, čo zaručuje minimálne skreslenie a vynikajúcu ostrosť po celej ploche záberu.

Leitz ELMARIT-R 135mm F2.8 je vybavený robustným kovovým telom, ktoré zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči náročným podmienkam. Manuálne zaostrovanie je plynulé a presné, čo umožňuje fotografom dosiahnuť maximálnu kontrolu nad kompozíciou a zaostrením.

Jednou z hlavných výhod tohto objektívu je jeho kompaktnosť a nízka hmotnosť, čo ho robí ideálnym spoločníkom na cesty. S dĺžkou len 112 mm a hmotnosťou 730 g sa ľahko zmestí do každej fotografickej tašky.

Leitz ELMARIT-R 135mm F2.8 je kompatibilný s fotoaparátmi radu Leica R, čo zaručuje bezproblémovú integráciu a maximálny výkon. Tento objektív je skutočným klenotom pre každého, kto hľadá špičkovú kvalitu obrazu a spoľahlivosť v každej situácii.

Investujte do Leitz ELMARIT-R 135mm F2.8 a objavte nové možnosti vo fotografii s týmto výnimočným teleobjektívom, ktorý kombinuje tradíciu, inováciu a bezkonkurenčnú kvalitu.