, ,

Canon 24-70mm f/2.8 L II (EF-Mount)


Canon 24-70mm f/2.8 L II (EF-Mount) je profesionálny objektív s vysokou svetelnosťou f/2.8, ideálny pre rôzne fotografické situácie. Ponúka vynikajúcu optickú kvalitu s asférickými a UD prvkami, ktoré minimalizujú aberácie a zvyšujú ostrosť. Rýchly a tichý autofokus vďaka USM motoru, odolnosť voči prachu a vlhkosti, a robustná konštrukcia z neho robia spoľahlivý nástroj pre náročných fotografov. Jeho univerzálny rozsah ohniskových vzdialeností 24-70mm je ideálny pre portréty, krajiny aj reportážnu fotografiu.

Canon 24-70mm f/2.8 L II (EF-Mount)

Objektív Canon 24-70mm f/2.8 L II je neodmysliteľným nástrojom pre profesionálnych fotografov a nadšencov, ktorí hľadajú špičkovú kvalitu obrazu a všestrannosť. Tento objektív patrí do prestížnej série L od spoločnosti Canon, čo zaručuje najvyššiu úroveň optického výkonu a odolnosti.

S rozsahom ohniskových vzdialeností 24-70mm je tento objektív ideálny pre širokú škálu fotografických situácií, od krajinárskej fotografie cez portréty až po reportážnu fotografiu. Svetelnosť f/2.8 po celom rozsahu zoomu umožňuje vynikajúce výsledky aj pri slabom osvetlení a poskytuje nádherný bokeh, ktorý dodáva vašim snímkam profesionálny vzhľad.

Optická konštrukcia objektívu zahŕňa 18 prvkov v 13 skupinách, vrátane troch asférických prvkov a dvoch prvkov z ultra-nízkeho rozptylu (UD), ktoré minimalizujú chromatickú aberáciu a zaisťujú ostré a jasné snímky s vysokým kontrastom. Fluorínové povlaky na prednom a zadnom prvku odpudzujú prach a nečistoty, čo uľahčuje údržbu objektívu.

Rýchly a tichý autofokus je zabezpečený vďaka prstencovému ultrazvukovému motoru (USM), ktorý umožňuje presné zaostrovanie aj v náročných podmienkach. Manuálne zaostrovanie je k dispozícii kedykoľvek, čo poskytuje maximálnu kontrolu nad kompozíciou.

Robustná konštrukcia objektívu je odolná voči prachu a vlhkosti, čo zaručuje spoľahlivý výkon aj v náročných podmienkach. Bajonet EF-Mount zabezpečuje kompatibilitu s celým radom digitálnych zrkadloviek Canon, čo robí z tohto objektívu univerzálny nástroj pre každého fotografa.

Canon 24-70mm f/2.8 L II je investíciou do kvality a spoľahlivosti, ktorá vám umožní zachytiť každý okamih s dokonalou presnosťou a krásou. Nech už ste profesionál alebo vášnivý amatér, tento objektív vám poskytne nástroje na vytvorenie úchvatných snímok, ktoré budú inšpirovať a ohromovať.