, ,

Cinematics 18-35mm f/1.8


Cinematics 18-35mm f/1.8 je vysoko svetelný objektív s pevným ohniskom, ideálny pre filmárov a fotografov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú široký rozsah ohniskových vzdialeností 18-35mm, konštantnú clonu f/1.8 pre vynikajúci výkon pri slabom osvetlení a krásne rozostrenie pozadia (bokeh). Objektív je robustne skonštruovaný, čo zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť. Jeho optická kvalita poskytuje ostré a detailné snímky s minimálnym skreslením. Unikátny predajný bod je kombinácia flexibility zoomu s vysokou svetelnosťou, čo je zriedkavé v tejto kategórii objektívov.

Cinematics 18-35mm f/1.8

Objavte dokonalosť v každom zábere s objektívom Cinematics 18-35mm f/1.8, ktorý prináša revolúciu do sveta fotografovania a filmovania. Tento výnimočný objektív je navrhnutý pre profesionálov aj nadšencov, ktorí hľadajú nekompromisnú kvalitu obrazu a všestrannosť v jednom balení.

**Špičková svetelnosť f/1.8**
S maximálnou clonou f/1.8 po celom rozsahu ohniskových vzdialeností 18-35mm, tento objektív umožňuje zachytiť úžasné snímky aj v náročných svetelných podmienkach. Vytvára nádherné bokeh efekty a umožňuje presné zaostrenie na objekty, čím dodáva vašim fotografiám a videám profesionálny vzhľad.

**Všestranný rozsah ohniskových vzdialeností**
Rozsah 18-35mm je ideálny pre širokú škálu scén, od krajín a architektúry až po portréty a detailné zábery. Tento objektív je perfektným spoločníkom pre každú situáciu, či už ste na cestách, v štúdiu alebo na natáčaní.

**Pokročilá optická konštrukcia**
Cinematics 18-35mm f/1.8 je vybavený pokročilou optickou konštrukciou, ktorá zahŕňa asférické a nízko rozptylové prvky. Tieto prvky minimalizujú chromatickú aberáciu a skreslenie, čím zabezpečujú ostré a jasné snímky s vynikajúcou farebnou vernosťou.

**Robustná a odolná konštrukcia**
Vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, tento objektív je navrhnutý tak, aby odolal náročným podmienkam profesionálneho používania. Jeho robustná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť, nech už sa nachádzate kdekoľvek.

**Rýchle a tiché automatické zaostrovanie**
Vďaka pokročilému motoru pre automatické zaostrovanie, Cinematics 18-35mm f/1.8 poskytuje rýchle, presné a tiché zaostrovanie. To je obzvlášť dôležité pri natáčaní videí, kde je tichý chod nevyhnutný pre zachovanie čistého zvuku.

**Kompatibilita a flexibilita**
Tento objektív je kompatibilný s rôznymi bajonetmi, čo z neho robí univerzálny nástroj pre rôzne fotoaparáty. Je ideálny pre digitálne zrkadlovky aj bezzrkadlovky, čím poskytuje maximálnu flexibilitu pre každého fotografa a filmára.

Cinematics 18-35mm f/1.8 je viac než len objektív – je to váš kľúč k tvorbe nezabudnuteľných vizuálnych príbehov. Vylepšite svoju výbavu týmto výnimočným kúskom a posuňte svoje fotografické a filmové projekty na novú úroveň.