, ,

Cooke Speed Panchro 75mm SII T2.3 (PL-Mount)


Cooke Speed Panchro 75mm SII T2.3 (PL-Mount) je špičkový filmový objektív známy svojou vynikajúcou optickou kvalitou a charakteristickým “Cooke look”. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú ohniskovú vzdialenosť 75mm, svetelnosť T2.3 a PL-Mount uchytenie. Objektív ponúka jemné podanie farieb, prirodzený kontrast a krásne bokeh, čo ho robí ideálnym pre portréty a detailné zábery. Jeho kompaktný a ľahký dizajn zaručuje jednoduchú manipuláciu a flexibilitu pri natáčaní. Unikátny predajný bod je jeho schopnosť vytvárať filmový vzhľad s jemnými prechodmi a minimálnym skreslením, čo ocenia profesionálni kameramani a filmári.

Cooke Speed Panchro 75mm SII T2.3 (PL-Mount)

Objektív Cooke Speed Panchro 75mm SII T2.3 (PL-Mount) je ikonickým kúskom v oblasti filmovej kinematografie, ktorý prináša jedinečnú kombináciu kvality obrazu, spoľahlivosti a umeleckého výrazu. Tento objektív je súčasťou legendárnej série Cooke Speed Panchro, ktorá je známa svojím charakteristickým “Cooke Look” – jemným, teplým a prirodzeným podaním farieb, ktoré dodáva snímkam nezameniteľný filmový nádych.

**Špecifikácie a vlastnosti:**
– **Ohnisková vzdialenosť:** 75mm, ideálna pre portréty a stredné zábery, ktoré vyžadujú jemné rozostrenie pozadia a zvýraznenie hlavného objektu.
– **Clona:** T2.3, umožňuje vynikajúcu prácu v nízkych svetelných podmienkach a poskytuje nádherný bokeh.
– **Mount:** PL-Mount, kompatibilný s väčšinou profesionálnych filmových kamier, čo zaručuje širokú použiteľnosť a flexibilitu.
– **Optická konštrukcia:** Vysokokvalitné sklenené elementy s antireflexnými vrstvami, ktoré minimalizujú odlesky a zvyšujú kontrast a ostrosť obrazu.
– **Mechanická konštrukcia:** Robustné a precízne spracovanie, ktoré zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach natáčania.

**Výhody:**
– **Estetický vzhľad:** Cooke Speed Panchro 75mm SII T2.3 je známy svojím jemným a prirodzeným podaním farieb, ktoré dodáva snímkam filmový charakter a hĺbku.
– **Všestrannosť:** Vďaka svojej ohniskovej vzdialenosti a svetelnosti je tento objektív ideálny pre rôzne typy záberov, od portrétov až po stredné zábery.
– **Spoľahlivosť:** Robustná konštrukcia a vysokokvalitné materiály zaručujú, že objektív vydrží aj náročné podmienky natáčania a poskytne konzistentné výsledky.
– **Kompatibilita:** PL-Mount zaručuje širokú kompatibilitu s profesionálnymi filmovými kamerami, čo umožňuje jednoduchú integráciu do existujúceho vybavenia.

Cooke Speed Panchro 75mm SII T2.3 (PL-Mount) je nepostrádateľným nástrojom pre každého filmára, ktorý hľadá dokonalú kombináciu kvality obrazu, umeleckého výrazu a spoľahlivosti. Tento objektív vám umožní zachytiť každý detail s jemnosťou a precíznosťou, čím dodá vašim projektom nezameniteľný filmový nádych.