, ,

Iron Glass 20mm F3.5 MIR-20 (PL-mount)


Iron Glass 20mm F3.5 MIR-20 (PL-mount) je širokouhlý objektív s ohniskovou vzdialenosťou 20 mm a svetelnosťou F3.5, určený pre filmové kamery s PL-mount. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú robustnú konštrukciu, vysokú optickú kvalitu a schopnosť zachytiť ostré a detailné zábery s minimálnym skreslením. Výhody zahŕňajú vynikajúcu odolnosť voči poveternostným podmienkam a spoľahlivosť pri profesionálnom použití. Unikátnym predajným bodom je kombinácia klasického dizajnu s modernými technológiami, čo z neho robí ideálnu voľbu pre filmárov hľadajúcich spoľahlivý a výkonný objektív.

Iron Glass 20mm F3.5 MIR-20 (PL-mount)

Objektív Iron Glass 20mm F3.5 MIR-20 s PL-mountom je dokonalým nástrojom pre profesionálnych filmárov a fotografov, ktorí hľadajú výnimočnú kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Tento objektív, inšpirovaný legendárnym sovietskym dizajnom, prináša jedinečnú kombináciu klasického vzhľadu a moderných technológií.

**Kľúčové vlastnosti:**

1. **Širokouhlý záber:** S ohniskovou vzdialenosťou 20 mm poskytuje tento objektív široký uhol záberu, ideálny pre krajinársku fotografiu, architektúru a dynamické filmové scény.

2. **Vysoká svetelnosť:** S maximálnou clonou F3.5 umožňuje MIR-20 zachytiť ostré a jasné snímky aj pri slabom osvetlení, čím zaručuje vynikajúcu kvalitu obrazu v rôznych svetelných podmienkach.

3. **PL-mount:** Profesionálny PL-mount zabezpečuje kompatibilitu s najmodernejšími filmovými kamerami, čo robí tento objektív ideálnym pre náročné produkčné prostredie.

4. **Optická kvalita:** Vysokokvalitné optické sklo a viacvrstvové antireflexné povlaky minimalizujú odlesky a zvyšujú kontrast, čím poskytujú krištáľovo čistý obraz s vynikajúcou farebnou vernosťou.

5. **Robustná konštrukcia:** Objektív je vyrobený z odolných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Jeho pevná konštrukcia odoláva prachu a vlhkosti, čo umožňuje použitie v rôznych prostrediach.

6. **Kreatívne možnosti:** Vďaka svojmu jedinečnému bokehu a schopnosti zachytiť jemné detaily, MIR-20 umožňuje tvorcom experimentovať s rôznymi vizuálnymi štýlmi a technikami.

**Výhody:**

– **Univerzálnosť:** Ideálny pre širokú škálu aplikácií od filmovej produkcie po fotografiu.
– **Kvalita obrazu:** Vynikajúca ostrosť a kontrast v celom rozsahu clony.
– **Spoľahlivosť:** Robustná konštrukcia zaručuje dlhodobé používanie bez kompromisov na kvalite.

Iron Glass 20mm F3.5 MIR-20 (PL-mount) je nepostrádateľným nástrojom pre každého, kto hľadá spoľahlivý a výkonný objektív s vynikajúcou optickou kvalitou. Objavte nové možnosti a posuňte svoje tvorivé projekty na vyššiu úroveň s týmto výnimočným objektívom.