, ,

Iron Glass 37mm F2.8 MIR-1V (PL-mount)


Iron Glass 37mm F2.8 MIR-1V (PL-mount) je vysoko kvalitný objektív s ohniskovou vzdialenosťou 37mm a svetelnosťou F2.8, určený pre profesionálne filmovanie. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú robustnú konštrukciu, PL-mount pre kompatibilitu s profesionálnymi kamerami, a vynikajúcu optickú kvalitu s minimálnym skreslením. Objektív ponúka hladké manuálne zaostrovanie a krásny bokeh, čo ho robí ideálnym pre kreatívne filmové projekty. Unikátny predajný bod je jeho schopnosť zachytiť detailné a ostré zábery aj pri nízkom osvetlení, čo z neho robí neoceniteľný nástroj pre filmárov.

Iron Glass 37mm F2.8 MIR-1V (PL-mount)

Objavte jedinečný objektív Iron Glass 37mm F2.8 MIR-1V s PL-mountom, ktorý prináša do vašej filmovej tvorby neprekonateľnú kvalitu a charakter. Tento objektív, inšpirovaný legendárnym sovietskym dizajnom, je ideálny pre profesionálnych filmárov a nadšencov, ktorí hľadajú autentický vintage vzhľad a pocit vo svojich záberoch.

**Kľúčové vlastnosti:**

1. **Ohnisková vzdialenosť 37mm:** Poskytuje prirodzenú perspektívu, ktorá je ideálna pre širokú škálu scén, od portrétov po krajiny.
2. **Svetelnosť F2.8:** Umožňuje vynikajúcu kontrolu nad hĺbkou ostrosti a skvelý výkon pri slabom osvetlení, čím dodáva vašim záberom profesionálny vzhľad.
3. **PL-mount:** Profesionálny štandard pre filmové kamery, ktorý zaručuje pevné a bezpečné pripojenie objektívu k telu kamery.
4. **Vintage optika:** Objektív MIR-1V je známy svojím charakteristickým bokehom a jemným kontrastom, čo dodáva záberom nostalgický a umelecký nádych.
5. **Robustná konštrukcia:** Vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, tento objektív je navrhnutý tak, aby vydržal náročné podmienky natáčania a poskytoval spoľahlivý výkon po mnoho rokov.

**Výhody:**

– **Autentický filmový vzhľad:** Vďaka svojej jedinečnej optike a konštrukcii prináša tento objektív do vašich záberov nezameniteľný vintage charakter, ktorý je obľúbený medzi filmármi po celom svete.
– **Všestrannosť:** Ideálny pre rôzne typy natáčania, od dramatických scén až po dokumentárne filmy, kde je dôležitá prirodzená perspektíva a autentický vzhľad.
– **Jednoduché použitie:** PL-mount zaručuje rýchlu a jednoduchú výmenu objektívov, čo je neoceniteľné pri dynamických natáčaniach.

Iron Glass 37mm F2.8 MIR-1V (PL-mount) je viac než len objektív – je to nástroj, ktorý vám umožní vyjadriť vašu kreativitu a priniesť do vašich filmov jedinečný vizuálny štýl. Nechajte sa inšpirovať jeho vintage kúzlom a posuňte svoju filmovú tvorbu na novú úroveň.