, ,

Tokina Vista 25mm T1.5 PL-Mount


Tokina Vista 25mm T1.5 PL-Mount je špičkový filmový objektív s vysokou svetelnosťou T1.5, ideálny pre profesionálne filmovanie. Ponúka vynikajúcu optickú kvalitu s minimálnym skreslením a vysokým rozlíšením. Objektív je kompatibilný s PL-Mount kamerami a poskytuje konzistentný výkon pri rôznych svetelných podmienkach. Jeho robustná konštrukcia zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť. Unikátnym predajným bodom je jeho schopnosť zachytiť detailné a ostré zábery s prirodzeným bokehom, čo ho robí ideálnym pre kinematografov hľadajúcich špičkovú kvalitu obrazu.

Tokina Vista 25mm T1.5 PL-Mount

Objektív Tokina Vista 25mm T1.5 PL-Mount je špičkový filmový objektív navrhnutý pre profesionálnych filmárov a kameramanov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Tento objektív je súčasťou renomovanej série Vista, ktorá je známa svojou vynikajúcou optickou výkonnosťou a robustnou konštrukciou.

Jednou z hlavných predností Tokina Vista 25mm T1.5 je jeho extrémne široká clona T1.5, ktorá umožňuje zachytiť úžasné zábery aj v náročných svetelných podmienkach. Táto vlastnosť je ideálna pre natáčanie v interiéroch, nočných scénach alebo pri slabom osvetlení, kde je potrebné dosiahnuť maximálnu svetelnosť a minimálny šum.

Optická konštrukcia objektívu zahŕňa 18 prvkov v 16 skupinách, vrátane asférických a nízko rozptylových prvkov, ktoré minimalizujú chromatickú aberáciu a zaisťujú ostrý a čistý obraz od stredu až po okraje. Antireflexné vrstvy znižujú odlesky a zvyšujú kontrast, čo prispieva k vynikajúcej kvalite obrazu.

Tokina Vista 25mm T1.5 je vybavený PL-Mount bajonetom, ktorý je štandardom v profesionálnej filmovej produkcii. Tento bajonet zaručuje pevné a bezpečné uchytenie objektívu na kameru, čo je nevyhnutné pre stabilné a spoľahlivé natáčanie. Objektív je kompatibilný s väčšinou profesionálnych filmových kamier, čo z neho robí univerzálny nástroj pre rôzne produkčné potreby.

Mechanická konštrukcia objektívu je robustná a odolná, vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Plynulé a presné ovládanie clony a zaostrovania umožňuje filmárom dosiahnuť požadovaný vzhľad a atmosféru záberov s maximálnou kontrolou.

Tokina Vista 25mm T1.5 PL-Mount je nepostrádateľným nástrojom pre každého profesionálneho filmára, ktorý hľadá výnimočnú kvalitu obrazu, spoľahlivosť a všestrannosť. S týmto objektívom môžete dosiahnuť úžasné vizuálne efekty a zachytiť každý detail s neuveriteľnou presnosťou a jasnosťou.