, ,

Tokina Vista 85mm T1.5 PL-Mount


Tokina Vista 85mm T1.5 PL-Mount je špičkový filmový objektív určený pre profesionálnu kinematografiu. Ponúka vynikajúcu optickú kvalitu s vysokou svetelnosťou T1.5, čo umožňuje natáčanie v nízkych svetelných podmienkach a dosiahnutie krásneho bokeh efektu. Objektív má robustnú konštrukciu s PL-Mount uchytením, čo zaručuje kompatibilitu s profesionálnymi kamerami. Vyniká tiež minimálnym skreslením a vysokým rozlíšením po celej ploche obrazu. Jeho jedinečnou vlastnosťou je konzistentná farebná reprodukcia naprieč celou radou Tokina Vista objektívov, čo uľahčuje prácu pri zmene ohniskových vzdialeností.

Tokina Vista 85mm T1.5 PL-Mount je špičkový kinematografický objektív, ktorý prináša výnimočnú kvalitu obrazu a všestrannosť pre profesionálnych filmárov. Tento objektív je navrhnutý tak, aby spĺňal najvyššie štandardy v oblasti filmovej produkcie, a je ideálny pre natáčanie v rozlíšení 8K a vyššom.

Jednou z hlavných predností Tokina Vista 85mm T1.5 je jeho veľká svetelnosť T1.5, ktorá umožňuje dosiahnuť nádherné bokeh efekty a vynikajúcu kontrolu nad hĺbkou ostrosti. Táto vlastnosť je mimoriadne užitočná pri natáčaní v slabých svetelných podmienkach, kde je potrebné zachovať vysokú kvalitu obrazu bez zvýšenia šumu.

Optická konštrukcia objektívu zahŕňa 14 prvkov v 12 skupinách, vrátane asférických a nízko rozptylových prvkov, ktoré minimalizujú chromatickú aberáciu a zaisťujú ostrý a čistý obraz od stredu až po okraje. Antireflexné vrstvy znižujú odlesky a zvyšujú kontrast, čo je kľúčové pre dosiahnutie profesionálnych výsledkov.

Tokina Vista 85mm T1.5 je vybavený PL-Mount bajonetom, ktorý je štandardom v profesionálnej filmovej produkcii. Tento bajonet zaručuje pevné a bezpečné pripojenie k širokej škále filmových kamier. Objektív je tiež kompatibilný s ďalšími bajonetmi prostredníctvom adaptéra, čo zvyšuje jeho flexibilitu a použiteľnosť.

Mechanická konštrukcia objektívu je robustná a odolná, vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Plynulé a presné ovládanie zaostrovania a clony umožňuje filmárom dosiahnuť požadované výsledky s maximálnou presnosťou.

Tokina Vista 85mm T1.5 je ideálnym nástrojom pre filmárov, ktorí hľadajú objektív, ktorý kombinuje vynikajúcu optickú kvalitu, vysokú svetelnosť a robustnú konštrukciu. Tento objektív je skvelou voľbou pre natáčanie dramatických scén, portrétov a ďalších situácií, kde je dôležitá kontrola nad hĺbkou ostrosti a kvalitou obrazu.