,

128GB Lexar V60


Lexar V60 128GB je vysokorýchlostná pamäťová karta SDXC, ideálna pre profesionálnych fotografov a videografov. Ponúka rýchlosť čítania až 250 MB/s a zápisu až 120 MB/s, čo umožňuje plynulé nahrávanie 4K videa a rýchle prenosy dát. Karta je odolná voči vode, nárazom, vibráciám a röntgenovému žiareniu, čím zaručuje spoľahlivosť v náročných podmienkach. S kapacitou 128GB poskytuje dostatok úložného priestoru pre veľké množstvo fotografií a videí vo vysokom rozlíšení. Lexar V60 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí potrebujú vysoký výkon a spoľahlivosť.

Lexar V60 128GB SD karta je ideálnym riešením pre profesionálnych fotografov a videografov, ktorí vyžadujú vysokú rýchlosť a spoľahlivosť. Táto SD karta ponúka kapacitu 128GB, čo poskytuje dostatok priestoru pre ukladanie veľkého množstva fotografií vo vysokom rozlíšení a videí v kvalite 4K.

Jednou z hlavných výhod Lexar V60 je jej rýchlosť. S rýchlosťou čítania až 250 MB/s a zápisu až 120 MB/s, táto karta umožňuje rýchle prenosy dát, čo je nevyhnutné pre efektívnu prácu v teréne aj v štúdiu. Vďaka rýchlostnej triede V60 je táto karta schopná zvládnuť náročné úlohy, ako je nahrávanie videí v 4K a 3D, bez akýchkoľvek problémov s výkonom.

Lexar V60 128GB SD karta je tiež navrhnutá s ohľadom na odolnosť. Je odolná voči vode, nárazom, röntgenovému žiareniu a extrémnym teplotám, čo zaručuje, že vaše dáta budú v bezpečí aj v náročných podmienkach. Táto karta je kompatibilná s rôznymi zariadeniami, vrátane digitálnych zrkadloviek, bezzrkadlových fotoaparátov a videokamier, čo z nej robí univerzálne riešenie pre všetky vaše potreby.

Ďalšou výhodou je podpora softvéru Image Rescue, ktorý umožňuje obnovu väčšiny fotografií a vybraných video súborov, aj keď boli omylom vymazané alebo karta zlyhala. To poskytuje dodatočnú úroveň bezpečnosti a pokoj na duši pre profesionálov, ktorí nemôžu riskovať stratu cenných dát.

Celkovo, Lexar V60 128GB SD karta je výkonným a spoľahlivým nástrojom, ktorý splní očakávania aj tých najnáročnejších používateľov. S jej vysokou kapacitou, rýchlosťou a odolnosťou je ideálnou voľbou pre každého, kto potrebuje spoľahlivé úložisko pre svoje kreatívne projekty.