,

128GB SDXC V30 160MB/s Lexar


128GB SDXC V30 160MB/s Lexar je vysokorýchlostná pamäťová karta ideálna pre profesionálnych fotografov a videografov. Ponúka kapacitu 128GB, rýchlosť čítania až 160MB/s a zápisu 90MB/s, čo umožňuje rýchly prenos dát a plynulé nahrávanie 4K videa. Trieda V30 zaručuje minimálnu rýchlosť zápisu 30MB/s, čo je ideálne pre kontinuálne snímanie. Karta je odolná voči vode, nárazom, röntgenovému žiareniu a extrémnym teplotám, čím zabezpečuje spoľahlivosť a ochranu dát v náročných podmienkach.

Lexar 128GB SDXC V30 160MB/s – Rýchlosť a spoľahlivosť pre vaše digitálne zážitky

Predstavujeme vám Lexar 128GB SDXC V30 160MB/s, špičkovú pamäťovú kartu, ktorá je navrhnutá tak, aby splnila všetky vaše potreby v oblasti ukladania dát. Táto karta je ideálnym riešením pre profesionálnych fotografov, videografov a všetkých, ktorí potrebujú spoľahlivý a rýchly úložný priestor.

**Kľúčové vlastnosti:**

– **Kapacita 128GB:** S obrovskou kapacitou 128GB máte dostatok miesta na uloženie tisícov fotografií vo vysokom rozlíšení, hodín videa v 4K kvalite a množstva ďalších súborov.
– **Rýchlosť čítania až 160MB/s:** Vďaka mimoriadne vysokej rýchlosti čítania až 160MB/s môžete rýchlo prenášať veľké súbory a zefektívniť svoj pracovný proces.
– **Rýchlosť zápisu až 90MB/s:** S rýchlosťou zápisu až 90MB/s je táto karta ideálna pre kontinuálne snímanie a nahrávanie videa v 4K kvalite bez akýchkoľvek prerušení.
– **Klasifikácia V30:** Karta je klasifikovaná ako V30 (Video Speed Class 30), čo zaručuje minimálnu rýchlosť zápisu 30MB/s, ideálnu pre nahrávanie videa v 4K Ultra HD.
– **UHS-I technológia:** Využíva UHS-I (Ultra High Speed) technológiu, ktorá poskytuje vynikajúci výkon a spoľahlivosť.
– **Odolnosť:** Lexar 128GB SDXC V30 je navrhnutá tak, aby odolala náročným podmienkam. Je vodeodolná, nárazuvzdorná, odolná voči röntgenovému žiareniu a extrémnym teplotám, čo zaručuje, že vaše dáta budú v bezpečí za každých okolností.

**Výhody:**

– **Spoľahlivosť:** Lexar je renomovaná značka, ktorá je známa svojou kvalitou a spoľahlivosťou. Môžete sa spoľahnúť, že vaše dáta budú v bezpečí.
– **Výkon:** Vysoké rýchlosti čítania a zápisu zaručujú, že vaša práca bude plynulá a efektívna, či už ide o fotografovanie, nahrávanie videa alebo prenos súborov.
– **Univerzálnosť:** Táto karta je kompatibilná s rôznymi zariadeniami, vrátane digitálnych fotoaparátov, videokamier, notebookov a ďalších zariadení podporujúcich SDXC formát.

Lexar 128GB SDXC V30 160MB/s je dokonalým riešením pre všetkých, ktorí potrebujú spoľahlivý a rýchly úložný priestor. Nech už ste profesionálny fotograf, videograf alebo nadšenec, táto karta vám poskytne výkon a kapacitu, ktorú potrebujete na zachytenie a uchovanie vašich najcennejších momentov.