,

128GB SDXC V30 100MB/s Kingston


128GB SDXC V30 100MB/s Kingston je vysokorýchlostná pamäťová karta ideálna pre 4K video a rýchle sekvenčné fotografovanie. Ponúka kapacitu 128GB, rýchlosť čítania až 100MB/s a zápisu 80MB/s, čo zaručuje plynulý prenos dát. Trieda V30 zabezpečuje minimálnu rýchlosť zápisu 30MB/s, čo je ideálne pre profesionálnych fotografov a videografov. Karta je odolná voči vode, nárazom, röntgenovému žiareniu a extrémnym teplotám, čo zaručuje spoľahlivosť v náročných podmienkach.

Pamäťová karta Kingston 128GB SDXC V30 100MB/s je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí potrebujú spoľahlivé a rýchle úložisko pre svoje digitálne zariadenia. Táto karta ponúka obrovskú kapacitu 128GB, čo je dostatok miesta na tisíce fotografií, hodiny videí vo vysokom rozlíšení a množstvo ďalších súborov.

Jednou z hlavných výhod tejto karty je jej rýchlosť. S rýchlosťou čítania až 100MB/s a zápisu v triede V30, je ideálna pre nahrávanie videí v 4K rozlíšení, rýchle sériové snímanie a prenos veľkých súborov bez zbytočného čakania. Trieda UHS-I U3 zaručuje, že karta bude schopná zvládnuť aj náročné úlohy bez akýchkoľvek problémov.

Kingston je značka známa svojou spoľahlivosťou a kvalitou, a táto pamäťová karta nie je výnimkou. Je odolná voči vode, nárazom, röntgenovému žiareniu a extrémnym teplotám, čo znamená, že vaše dáta budú v bezpečí aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Táto karta je kompatibilná s rôznymi zariadeniami, vrátane digitálnych fotoaparátov, videokamier, dronov a ďalších zariadení podporujúcich SDXC formát. Je ideálnou voľbou pre profesionálnych fotografov, videografov, ale aj pre bežných používateľov, ktorí potrebujú spoľahlivé úložisko pre svoje každodenné potreby.

S pamäťovou kartou Kingston 128GB SDXC V30 100MB/s získate nielen vysokú kapacitu a rýchlosť, ale aj istotu, že vaše dáta sú v bezpečí. Investujte do kvality a spoľahlivosti s Kingston a užite si bezproblémové ukladanie a prenos vašich najcennejších spomienok a dôležitých súborov.