,

256GB CFAST 2.0 Lexar


Lexar 256GB CFAST 2.0 ponúka vysokorýchlostný prenos dát až 540 MB/s, ideálny pre profesionálnych fotografov a kameramanov. Vyniká spoľahlivosťou a odolnosťou, čo zaručuje bezpečné ukladanie veľkých súborov. Je kompatibilný s najnovšími 4K kamerami a fotoaparátmi, čím umožňuje zachytiť a prenášať obsah v najvyššej kvalite. Jeho kapacita 256GB poskytuje dostatok miesta pre rozsiahle projekty, čím eliminuje potrebu častého výmeny kariet.

Lexar 256GB CFAST 2.0 karta je špičkovým riešením pre profesionálnych fotografov a videografov, ktorí vyžadujú najvyššiu úroveň výkonu a spoľahlivosti. Táto karta je navrhnutá tak, aby zvládla aj tie najnáročnejšie úlohy, a to vďaka svojej mimoriadnej rýchlosti a kapacite.

S kapacitou 256GB ponúka Lexar CFAST 2.0 dostatok miesta na ukladanie veľkého množstva vysokokvalitných fotografií a videí. Či už snímate v rozlíšení 4K, 6K alebo dokonca 8K, táto karta vám poskytne dostatok priestoru na zachytenie každého detailu bez kompromisov.

Jednou z najvýznamnejších vlastností tejto karty je jej neuveriteľná rýchlosť. S rýchlosťou čítania až 525 MB/s a zápisu až 445 MB/s, Lexar CFAST 2.0 umožňuje rýchle prenosy dát a plynulé nahrávanie videa. To znamená, že môžete pracovať efektívnejšie a bez zbytočných prestojov, čo je kľúčové pri profesionálnych projektoch.

Lexar 256GB CFAST 2.0 karta je tiež mimoriadne odolná. Je navrhnutá tak, aby odolala extrémnym teplotám, nárazom a vibráciám, čo z nej robí ideálneho spoločníka pre natáčanie v náročných podmienkach. Vaše dáta budú v bezpečí, nech už sa nachádzate kdekoľvek.

Ďalšou výhodou tejto karty je jej kompatibilita s najnovšími profesionálnymi kamerami a fotoaparátmi, ktoré podporujú CFAST 2.0 technológiu. To zaručuje, že budete môcť využiť všetky výhody, ktoré táto karta ponúka, bez ohľadu na to, aké zariadenie používate.

Lexar je značka, ktorá je známa svojou kvalitou a spoľahlivosťou, a 256GB CFAST 2.0 karta nie je výnimkou. S touto kartou získate nielen vysoký výkon, ale aj pokoj v duši, že vaše cenné dáta sú v bezpečí.

Investujte do Lexar 256GB CFAST 2.0 karty a posuňte svoje fotografické a videografické projekty na novú úroveň. S touto kartou budete pripravení na akúkoľvek výzvu, ktorú vám vaša tvorivá práca prinesie.