,

128GB CFAST 2.0 525MB/s Lexar


Lexar 128GB CFAST 2.0 ponúka rýchlosť čítania až 525MB/s, čo zaručuje rýchly prenos dát a efektívnu prácu s veľkými súbormi. Ideálna pre profesionálnych fotografov a kameramanov, ktorí potrebujú spoľahlivé a vysokorýchlostné úložisko. Vysoká kapacita 128GB umožňuje ukladanie veľkého množstva fotografií a videí vo vysokom rozlíšení. Kompatibilita s CFAST 2.0 zaisťuje široké použitie v moderných zariadeniach. Robustná konštrukcia a odolnosť voči nárazom a vibráciám poskytujú bezpečnosť dát aj v náročných podmienkach.

Lexar 128GB CFAST 2.0 525MB/s

Objavte nekompromisný výkon a spoľahlivosť s pamäťovou kartou Lexar 128GB CFAST 2.0 525MB/s, navrhnutou pre profesionálnych fotografov a videografov, ktorí vyžadujú najvyššiu kvalitu a rýchlosť. Táto karta je ideálnym riešením pre zachytenie a prenos vysokokvalitných snímok a 4K videí bez akýchkoľvek kompromisov.

**Kľúčové vlastnosti:**

– **Kapacita 128GB:** S dostatočným úložným priestorom na tisíce fotografií a hodiny videa, už nikdy nebudete musieť riešiť nedostatok miesta.
– **Rýchlosť čítania až 525MB/s:** Umožňuje rýchly prenos dát, čo znamená menej času stráveného čakaním a viac času na tvorbu.
– **Rýchlosť zápisu až 445MB/s:** Zabezpečuje plynulé a spoľahlivé nahrávanie videí v rozlíšení 4K, bez akýchkoľvek výpadkov alebo oneskorení.
– **CFAST 2.0 technológia:** Poskytuje vyššiu rýchlosť a výkon v porovnaní s tradičnými CF kartami, čo je ideálne pre moderné digitálne zrkadlovky a kamery.
– **Odolnosť a spoľahlivosť:** Navrhnutá tak, aby odolala náročným podmienkam, vrátane extrémnych teplôt, nárazov a vibrácií, čo zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť.

**Výhody:**

– **Profesionálna kvalita:** Ideálna pre profesionálov, ktorí potrebujú spoľahlivý a rýchly úložný priestor pre svoje kreatívne projekty.
– **Efektívny pracovný tok:** Vysoké rýchlosti čítania a zápisu umožňujú rýchlejšie spracovanie a prenos súborov, čím zvyšujú efektivitu práce.
– **Kompatibilita:** Plne kompatibilná s najnovšími digitálnymi zrkadlovkami a kamerami, ktoré podporujú CFAST 2.0, čo zaručuje bezproblémovú integráciu do vášho existujúceho vybavenia.

Pamäťová karta Lexar 128GB CFAST 2.0 525MB/s je nevyhnutným nástrojom pre každého, kto hľadá spoľahlivý a výkonný úložný priestor pre svoje profesionálne potreby. S touto kartou budete vždy pripravení zachytiť každý dôležitý moment s maximálnou kvalitou a rýchlosťou.