,

64GB Sandisk V30


64GB Sandisk V30 je vysokorýchlostná pamäťová karta ideálna pre 4K UHD video. Ponúka rýchlosť čítania až 100 MB/s a zápisu 60 MB/s, čo zaručuje plynulé nahrávanie a rýchly prenos dát. Je odolná voči vode, teplu, nárazom a röntgenovému žiareniu, čo z nej robí spoľahlivého spoločníka pre profesionálnych fotografov a videografov. Karta je kompatibilná s UHS-I zariadeniami a podporuje V30 video rýchlostnú triedu, čo zabezpečuje konzistentný výkon pri nahrávaní videa.

SanDisk Extreme V30 64GB SDXC UHS-I pamäťová karta je ideálnym riešením pre všetkých nadšencov fotografie a videa, ktorí hľadajú spoľahlivý a výkonný úložný priestor. Táto karta ponúka kapacitu 64GB, čo poskytuje dostatok miesta pre tisíce fotografií vo vysokom rozlíšení alebo hodiny 4K UHD videa.

Jednou z hlavných výhod tejto pamäťovej karty je jej rýchlosť. S rýchlosťou čítania až 150 MB/s a rýchlosťou zápisu až 60 MB/s, SanDisk Extreme V30 umožňuje rýchly prenos dát, čo je neoceniteľné pri práci s veľkými súbormi. Karta je klasifikovaná ako UHS Speed Class 3 (U3) a Video Speed Class 30 (V30), čo znamená, že je optimalizovaná pre nahrávanie videa v rozlíšení 4K UHD a Full HD bez akýchkoľvek prerušení.

SanDisk Extreme V30 64GB je navrhnutá tak, aby odolala aj tým najnáročnejším podmienkam. Je odolná voči vode, nárazom, röntgenovému žiareniu a extrémnym teplotám, čo z nej robí ideálneho spoločníka na cesty a outdoorové dobrodružstvá. Navyše, karta je vybavená funkciou RescuePRO Deluxe, ktorá umožňuje jednoduché obnovenie náhodne zmazaných súborov.

Táto pamäťová karta je kompatibilná s rôznymi zariadeniami, vrátane digitálnych fotoaparátov, videokamier a notebookov, čo z nej robí univerzálny nástroj pre všetkých tvorcov obsahu. S jej pomocou môžete zachytiť každý dôležitý moment s istotou, že vaše dáta sú v bezpečí a ľahko prístupné.

SanDisk Extreme V30 64GB SDXC UHS-I pamäťová karta je skutočne výkonným a spoľahlivým riešením pre všetkých, ktorí potrebujú vysokú kapacitu a rýchlosť pre svoje kreatívne projekty. Nech už ste profesionálny fotograf, videograf alebo len nadšenec, táto karta vám poskytne všetko, čo potrebujete na dosiahnutie vašich cieľov.