,

128GB SDXC V90 300MB/s Kingston


128GB SDXC V90 300MB/s Kingston je vysokorýchlostná pamäťová karta ideálna pre profesionálnych fotografov a videografov. Kľúčové vlastnosti zahŕňajú kapacitu 128GB, rýchlosť čítania až 300MB/s a zápisu 260MB/s, čo umožňuje rýchly prenos dát a plynulé nahrávanie 4K a 8K videí. Trieda V90 zaručuje minimálnu rýchlosť zápisu 90MB/s, čím zabezpečuje spoľahlivý výkon pri náročných úlohách. Karta je odolná voči vode, nárazom, röntgenovému žiareniu a extrémnym teplotám, čo z nej robí spoľahlivého spoločníka v akýchkoľvek podmienkach.

**Kingston 128GB SDXC V90 300MB/s: Spoľahlivosť a Rýchlosť pre Profesionálov**

Objavte nekompromisnú kvalitu a výkon s pamäťovou kartou Kingston 128GB SDXC V90 300MB/s, navrhnutou pre profesionálnych fotografov, kameramanov a tvorcov obsahu, ktorí vyžadujú len to najlepšie. Táto karta je ideálnym riešením pre zachytenie a ukladanie vysokokvalitných fotografií a videí v rozlíšení 4K a 8K.

**Kľúčové vlastnosti:**

– **Kapacita 128GB:** S obrovskou kapacitou 128GB máte dostatok miesta na uloženie tisícov fotografií vo vysokom rozlíšení alebo hodín videa v 4K a 8K kvalite.
– **Rýchlosť čítania až 300MB/s:** Vďaka extrémne rýchlej rýchlosti čítania až 300MB/s môžete rýchlo prenášať veľké súbory a zefektívniť svoj pracovný proces.
– **Rýchlosť zápisu až 260MB/s:** S rýchlosťou zápisu až 260MB/s je táto karta ideálna pre kontinuálne snímanie a nahrávanie videí vo vysokom rozlíšení bez akýchkoľvek výpadkov.
– **UHS-II U3 a V90:** Podpora UHS-II U3 a V90 štandardov zaručuje, že karta zvládne aj tie najnáročnejšie úlohy, vrátane profesionálneho videonahrávania a rýchleho sériového snímania.
– **Odolnosť a spoľahlivosť:** Kingston je známy svojou kvalitou a spoľahlivosťou. Táto karta je odolná voči vode, nárazom, röntgenovému žiareniu a extrémnym teplotám, čo zaručuje, že vaše dáta budú v bezpečí aj v tých najnáročnejších podmienkach.

**Výhody:**

– **Bezproblémové nahrávanie videa:** Vďaka V90 rýchlostnému štandardu môžete nahrávať videá v najvyššej kvalite bez obáv z výpadkov alebo straty snímok.
– **Rýchly prenos dát:** Ušetrite čas pri prenose veľkých súborov a zefektívnite svoj pracovný proces, čo vám umožní sústrediť sa na tvorbu obsahu.
– **Univerzálnosť:** Kompatibilná s najnovšími fotoaparátmi a kamerami, táto karta je ideálna pre profesionálov, ktorí potrebujú spoľahlivé a rýchle úložisko.

**Záver:**

Kingston 128GB SDXC V90 300MB/s je nevyhnutným nástrojom pre každého profesionála, ktorý vyžaduje vysoký výkon, spoľahlivosť a dostatočnú kapacitu pre svoje kreatívne projekty. Investujte do kvality a zažite rozdiel s Kingston.